İş Bankası 15 Bin Lira Anında Kredi İşCep ve İnternetten

İş Bankası’nın Şubat 2016 Anında Kredi kampanyası Cem Yılmaz’lı reklam filmiyle başladı. İş Bankası Anında Kredi, İşCep’i indirinlere cep telefonundan anında kredi başvurusu yapma v kullanma fırsatı sunuyor. Aynı imkan İş Bankası internet şubesi için de geçerli. Reklam filminde Cem Yılmaz sanayi çarşısını istila eden robotlarla savaşıyor. Ama bundan daha kolay bir şekilde robotlara yaptırabileceği bir iş var: İşCep uygulamasını indirerek cep telefonundan Anında Kredi kullanmak.

İş Bankası Anında Kredi, 7 gün 24 saat 15 Bin Lira limite kadar kredi kullanma olanağı sağlıyor. Kredinin başvurusu cep telefonundaki İşCep’ten ya da bankanın internet şubesinden anında yapılıyor. Onaylanan kredi hemen İş Bankası’ndaki vadesiz hesaba yatıyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan yapılan başvuru ve onay işlemleriyle kredi başvurusu yapanlar parayı İş Bankası’ndaki vadesiz hesaplarında görüyorlar. İş Bankası Anında Kredi başvuru 7 gün 24 saat İşCep’ten ve internet şubesinden yapılabiliyor.

İş Bankası Anında Kredi başvurusu yapmak için bankanın İnternet Şubesinden Kredilerim > Hızlı Kredi ya da İşcep’ten Kredilerim > Hızlı Kredi adımlarını takip etmek yeterli.

İş Bankası Anında Kredi’de kullanılabilecek en yüksek tutar 15 Bin Lira. Vade ise maksimum 36 ay.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası 2016 Yarı Yıl Kredisi Fırsatı

2016 yılı cazip kredi kampanyalarıyla başladı. Yeni yıla hızlı giren bankalardan biri de Garanti. Banka Yeni Yıl Kredisi ve Kış...

Kapat