ING Molalı Kredi ile 4 Ay Erteleme 2016’da Ödeme

4 ay erteleme imkanı sunan ING Molalı Kredi kampanyası başladı. İhtiyaç kredisini şimdi kullananlar geri ödemeye 2016’da başlıyor. ING Bank’ın yeni kredi kampanyasında 9.000 TL kredi kullanmak mümkün. 36 ay taksit yapılıyor. Kredi kullananlar ilk 4 ay ödemesiz, 36 ay vadeli 9.000 TL kredi alabiliyorlar.

ING Bank Molalı Kredi’nin aylık faiz oranı % 1,34. Kampanya kapsamında 9.000 TL kredi kullananlar 45 TL kredi tahsis ücreti ödüyorlar. 9.000 TL Molalı Kredi için ilk ödeme 723.60 TL olarak yapılıyor. İlk ayı takip eden aylarda eşit ve sabit taksitli olarak ayda 370.95 TL ödeniyor.

Molalı Kredi başvurusu ING Bank şubelerinden yapılabiliyor. Ancak bankanın web sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak mümkün.

ING Molalı Kredi eski köye yeni adet getiren bankanın bayram öncesi ses getiren kampanyalarından biri oldu. 9.000 TL kredinin 36 ay vadeli olarak sunulduğu ve 4 ay erteleme imkanının tanındığı kampanyadan yararlanmak için en yakın ING Bank şubesini ziyaret etmekte yarar var. Bankanın Molalı Kredi’nin ardından 2015 Kurban Bayramı öncesi nasıl bir kampanyaya imza atacağı merakla bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Hesapta Para Yokken Bile Garanti’de Nakit Çekilebiliyor

Garanti Bankası müşterilerinin hesabında para yokken bile nakit çekme kolaylığını getiriyor. Garanti'de Avans Hesap sahibi olanlar, o an hesaplarında sıfır...

Kapat