Odeabank Kredi Kartı Başvuru Kanalları

Bankacılık sektörüne hızlı bir giriş yapan Odeabank son dönemlerde kredi kartı Bank’O Card ile ön plana çıkıyor. Bank’O Card üstüste düzenlediği cazip kampanyalarıyla Odeabank müşterilerini mutlu ediyor. Odeabank kredi kartı başvurusu yapmak çok kolay. Odeabank’ın kredi kartı olan Bank’O Card kullanıcıları yıllık aidat ya da üyüelik ücreti gibi isimler altında hiçbir ücret ödemiyorlar. Son zamanlarda Türkiye’nin en popüler kredi kartlarından biri olmaya aday olan Bank’O Card için sayısız başvuru yolu seçeneği var. Odeabank kredi kartını tercih edenler yıllık üyelik ücreti ödemeyerek kart ücretinden kurtuluyorlar ve bu ücret ceplerinde kalmış oluyor.

Odeabank kredi kartı başvurusu değişik kanallardan kolayca yapılabiliyor. Cep telefonu ile başvuru yapmak için BANKO yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 8444’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli. Ev ya da işyeri telefonunu kullanarak da Odeabank kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. Telefondan kart başvurusu yapmak için Odeabank İletişim Merkezi’ni aramak yeterli. Aranması gereken numara 444 8 444.

İnternet üzerinden de Odeabank kredi kartı başvurusu yapmak mümkün. Bunun için Odeabank’ın web sitesinde yer alan kredi kartı başvuru formunu doldurmak ve online olarak göndermek gerekiyor. Kuşkusuz en klasik yol olan şubeye giderek kredi kartı başvurusu yapmak da mümkün. Bunun için en yakındaki Odeabank şubesinin kapısından içeriye adım atmak yeterli.

Odeabank kredi kartı başvuruları hangi kanaldan yapılırsa yapılsın mümkün olan en kısa süre içinde değerlendiriliyor ve sonuçlandırılıyor. Türkiye’nin yeni kredi kartı Odeabank Bank’O Card ile tanışanlar pek çok avantajdan yararlanıyorlar. Taksit ve indirim fırsatları hız kesmeden sürüyor. Taksit ödemeleri ilerideki aylara ertelenebiliyor. Bank’O Card’larını kullanarak elektronik eşya alanlar 10 taksit yaptırabiliyorlar.

Odeabank’ın kredi kartı Bank’O Card nakit avans ya da taksitli nakit avans çekme fırsatı da sunuyor. En düşük maliyetle sunulan avans imkanı bütçelerini rahatlatmak ve belgesiz, başvurusuz çabuk kredi kullanmak isteyen kart sahipleri için iyi bir fırsat oluşturuyor. Odeabank şube sayısını her geçen gün artırarak Türkiye’deki hızlı büyümesine devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Bol Seçenekli 2015 Yeni Yıl Kredisi

İş Bankası'nın yeni yıl kredisi kampanyası her bütçeye uygun bol seçenekleri ve cazip faiz oranlarıyla başladı. 2015 yılına girmemize az...

Kapat