İş Bankası Bol Seçenekli 2015 Yeni Yıl Kredisi

İş Bankası’nın yeni yıl kredisi kampanyası her bütçeye uygun bol seçenekleri ve cazip faiz oranlarıyla başladı. 2015 yılına girmemize az bir süre kala start alan İş Bankası yen yıl kredisi kampanyasına başvuru yapan müşteriler avantajlı kredi kullanma fırsatını yakalıyorlar.

5 Ocak 2015’e kadar devam etmesi planlanan İş Bankası yeni yıl kampanyasında sunulan bol seçenek arasında 12 ay vade için 5.000 TL yeni yıl kredisi seçeneği yıldız gibi parlıyor. 5.000 TL krediyi 12 ay vaded kullanmak isteyenler sadece % 0.95 faiz oranı uygulanıyor. Faiz böyle olunca geri ödemenin 12 ay boyunca 448 TL taksitlerl yapılması mümkün oluyor. Kredi tahsis ücretinin de bir defaya mahsus sadece 25 TL olmasının da bu seçeneğe ayrı bir avantaj kattığını söyleyebiliriz.

İş Bankası’nın bol seçenekli 2015 yeni yıl kredisinde dikkat çeken bir seçenek de 24 ay vadede 10.000 TL kredi kullanma fırsatı… Bu seçeneği tercih eden müşteriler için aylık % 1.10 faiz oranı geçerli oluyor. Sadece 50 TL kredi tahsis ücreti ödenerek ayda 489 TL taksitlerle geri ödeme yapılabiliyor. Bunların dışında 24 ay vade için 20.000 TL, 36 ay vade için 50.000 TL yeni yıl kredisi gibi seçenekler bulunuyor. Uzun vade düşünenler bunları da müşteri temsilcisiyle görüşebiliyorlar.

İş Bankası’nın sunduğu 2015 yeni yıl kredisi fırsatından özel sektörde tüm ücretli çalışanlar, devlet memurları, emekliler, serbest meslek sahipleri, kısacası toplumun her kesimi kolayca yararlanabiliyor. Başvurular ise en yakın İş Bankası şubesinden, cep telefonundan 4402’ye bir adet SMS göndererek, İş Bankası internet sitesinden ve Bankamatik’lerden kabul ediliyor. Özellikle de İş Bankası’nın Anında Bankacılı sistemi kolay başvuru ve kolay kredi kullanma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Bedelli Askerlik Kredisi 2014

Akbank’ın Bedelli Askerlik Kredisi kampanyası, askerlik hizmetini bedelli yapmak isteyenlerin başvurularının kabul edildiği gün başladı. Bedelli Askerlik yapmak isteyenler Akbank’ın...

Kapat