Akbank Bedelli Askerlik Kredisi 2014

Akbank’ın Bedelli Askerlik Kredisi kampanyası, askerlik hizmetini bedelli yapmak isteyenlerin başvurularının kabul edildiği gün başladı. Bedelli Askerlik yapmak isteyenler Akbank’ın özel kampanyasına hemen başvuru yapabiliyor, cazip faiz oranları ve 36 aya varan taksit ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyorlar. Üstelik isteyen hak sahiplerine ilk taksit ödemesini 3 ay sonraya erteleme imkanı da sunuluyor.

Akbank’ın bedelli askerlik hak sahiplerine sunmaya başladığı özel kredi kampanyasında 18.000 TL’ye kadar düşük faizli kredi veriliyor. Kullanılan kredinin mutlaka 18.000 TL olması gibi bir kural da yok. Elinde bir miktar birikmişi olanlar, isterlerse 5.000 TL veya 10.000 TL gibi tutarlar için de bedelli kredisi kullanabiliyorlar. Akbank bedelli ampanyasının cazip yönlerinden birisi de kredi kullanımında herhangi bir kredi tahsis ücreti ödenmiyor olması…

Aylık faiz oranı % 1.17 olan kampanyada 12 ay, 24 ay veya 36 ay taksit seçenekleri sunuluyor. 12 ay tercihi yapanların aylık taksitleri 1.640 TL olurken 24 taksit isteyenlerin 889 TL, 36 taksit isteyenlerin 540 TL ödemesi gerekiyor. Akbank Bedelli Askerlik Kredisi kampanyasında 3 ay taksit erteleme imkanı da bulunuyor. İsteyen hak sahipleri 3 ay ertelemeyi seçerek ilk taksit ödemesini 2015 mart ayında yapabiliyorlar.

Hangi belgeler isteniyor?

Akbank kampanyasına katılma için nüfus cüzdanınızla en yakın Akbank şubesine uğramak yeterli oluyor. Sürücü belgesi veya pasaportun aslı veya fotokopisi de geçerli oluyor. Uzman personelin de yardımıyla işlemler kısa sürede gerçekleşiyor. Gerekli görülmesi halinde adres teyidi amaçlı belge ve gelir belgesi de talep edilebiliyor. Akbank maaş müşterisi konumunda olanların gelir belgesi götürmesine gerek olmadığını belirtelim.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ING SMS Kredi Başvuru Numarası 2205

ING Bank’a SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılıyor merak edenler için hemen söyleyelim: ING kredilerine Sms ile kredi başvurusu çok...

Kapat