ING SMS Kredi Başvuru Numarası 2205

ING Bank’a SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılıyor merak edenler için hemen söyleyelim: ING kredilerine Sms ile kredi başvurusu çok kolay. Kredi başvurusu için 2205’e kısa mesaj atmak yeterli. Hangi numaraya SMS gönderileceği karışıklık yaratabilir. Çünkü tüm bankaların SMS kredi başvuru numaraları var. Ancak ING Bank’ın SMS kanalıyla ihtiyaç kredisi başvuru numarası akılda kalacak cinsten: 2205. Bu numaraya kredi başvurusu yapanlar çok kolay ve pratik şekilde başvurularını gerçekleştirebilir.

Ama akılda tutulması gereken bir nokta daha var. ING’nin SMS numarası 2205’ye mesaj gönderilirken mesaj metnine ne yazılacak? Bu numaraya kısa mesaj göndererek kredi başvurusu yapmak isteyenlerin kısa mesaj metnine KREDİ yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını yazmaları gerekiyor. Kredi kullanmak isteyen kişinin TC kimlik numarasının yazılması gerekli.

Tekrarlamak gerekirse KREDİ yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarasını doğru şekilde yazarak 2205′e kısa mesaj atmak ING kredi başvurusu yapmak için yeterli oluyor. Kredi başvurusunun cevabı çok kısa süre içinde cep telefonuna yine SMS mesajı olarak gönderiliyor. Kredi başvurusunun cevabı olumlu ise bundan sonra sadece nüfus cüzdanı ile ING Bank şubesine giderek ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. ING Bank’ın son kredi kampanyası ile aylık 89 Liradan başlayan taksitlerle 7.000 TL ihtiyaç kredisi alınabiliyor. Kampanya 36 ay vadeli olarak sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
CardFinans Nakit Avans 6 veya 9 Taksitli

Finansbank’ın popüler ve saygın kredi kartı CardFinans ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Card Finans sahipleri nakit avans çekerken de avantajlı faiz...

Kapat