CardFinans Nakit Avans 6 veya 9 Taksitli

Finansbank’ın popüler ve saygın kredi kartı CardFinans ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Card Finans sahipleri nakit avans çekerken de avantajlı faiz oranlarından yararlanıyor. CardFinans ile 6 ya da 9 ay taksitli olarak nakit avans çekmek mümkün. Kartlarını kullanarak nakit çekenler kredi başvuru ve sonuçlanma prosedürüyle de uğraşmıyorlar. Nakit avans çekmenin kolaylığını 7 gün 24 saat yaşamak mümkün. Mesai saatleri dışında da ATMlerden nakit avans çekilebiliyor. CardFinans kredi kartı 7 gün 24 saat nakit avans çekme kolaylığı sunuyor. CardFinans’la çekilen taksitli nakit avans 6 ya da 9 ay taksitli olarak sıkılmadan ve kolaylıkla geri ödeniyor.

Uygun faiz oranıyla nakit çekme imkanı sağlayan CardFinans’ta taksitli nakit avans işlemleri için aylık % 2.02 faiz oranı uygulanıyor. Nakit avans işlemleri formalitesiz olarak anında gerçekleşiyor.

CardFinans ile Taksitli Nakit Avans işlemi Finansbank İnternet Şubesi ve Finansbank ATM’lerinden yapılabiliyor. Günlük çekilebilecek Taksitli Nakit Avans tutarı, kredi kartının günlük nakit çekme limitini aşamıyor.

Taksitli Nakit Avans geri ödemeleri, ATM fişinde yer alan ödeme planındaki tarihlerde kredi kartı ekstresine yansıtılıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
89 TL Taksitle 7000 Lira Kredi ING Bank Kampanyasında

89 TL'den başlayan taksitlerle 7.000 TL kredi kampanyası ING Bank'ta başladı. ING Bank'ın Kasım ayında başlattığı yeni kredi kampanyasında 36...

Kapat