89 TL Taksitle 7000 Lira Kredi ING Bank Kampanyasında

89 TL’den başlayan taksitlerle 7.000 TL kredi kampanyası ING Bank’ta başladı. ING Bank’ın Kasım ayında başlattığı yeni kredi kampanyasında 36 ay vadeli 7.000 Lira ihtiyaç kredisi aylık 89 Liradan başlayan taksitlerle kullanılıyor. Kredinin en önemli özelliği başkalarının yükünü kredi kullanıcısına taşıtmaması. Kredi notu 1700 ve üzerinde olanlar aylık % 1.05 faiz oranıyla ve sadece9 Lira kredi tahsis ücretiyle 36 ay vadeli olarak 7.000 TL kredi kullanabiliyorlar.

Eski köye yeni adet getiren ING Bank ‘Paran Burda Değerli’ anlayışıyla kredi kullanıcıların mağdur etmiyor. Findeks kredi notu 1700’den fazla olanlar düşük faizli kredi çekmenin ayrıcalığını yaşıyorlar. 36 ay vadeli 7.000 TL kredi için ilk 12 ay boyunca aylık 89 TL taksit ödeniyor. Kalan 24 ay boyunca ise aylık 339 Lira taksit ödeniyor. Kampanyada kredi tahsis ücreti ise sadece 9 TL.

ING Bank kredisi için başvuru yapmak çok kolay. Değişik kanallardan başvuru yapmak mümkün. En pratik kredi başvurusu kanalı ise şüphesiz SMS kanalı. Kısa mesaj göndererek ING Bank kredisi başvurusu yapmak çok kolay. KREDİ yazdıktan sonra boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını ekleyerek 2205’e gönderenler kolaylıkla ING Bank kredi başvurusu yapmış oluyorlar.

Kredi geri ödemelerini düzenli yapanlar ve aksatmayanlar, kampanya kapsamında kredi notları düşük olan, düzensiz ödeme yapan ya da hiç ödeme yapmayanların risklerini taşımıyorlar. Kredi notu yüksek olanlara düşük faiz oranı uygulandığı için kredi maliyetleri ve aylık taksit tutarları uygun ve kolay ödenir hale geliyor. Findeks kredi notu Findeks web sitesinden öğrenilebiliyor. Türkiye’nin büyük bankalarının ortak girişimi olan Findeks kredi notu değerlendirmesinin yanısıra pekçok diğer finansal hizmet sunuyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Odeabank Gelir Belgesiz Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Sonbahar döneminin ilk ihtiyaç kredisi kampanyasını Odeabank başlattı. Odeabank'ın yeni kredi kampanyasında 50.000 TL'ye kadar Nakit Hazır kredisi veriliyor. Kampanyanın...

Kapat