Odeabank Gelir Belgesiz Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Sonbahar döneminin ilk ihtiyaç kredisi kampanyasını Odeabank başlattı. Odeabank’ın yeni kredi kampanyasında 50.000 TL’ye kadar Nakit Hazır kredisi veriliyor. Kampanyanın en cazip yanı ise hiç kuşkusuz faiz oranlarının % 0.29 gibi çok düşük seviyelerde olması… Nakit Hazır Kampanyası’na başvuru yaparak katılanlar, son ayların en düşük faiz oranı olan % 0.29 faiz fırsatından yararlanıyorlar.

Odeabank Nakit Hazır ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için bankanın müşteri hizmetleri numarası olan 8444′e mesaj atmak yeterli. Kredi başvuru mesajında NAKIT yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak kimlik numaranızı eklemeniz gerekiyor.

Sonbahara girdiğimiz şu günlerde Odeabank’ın Sonbahar kredisi okul ve diğer tüm mevsim masraflarını karşılamak için kullanılabiliyor. En son Nakit Hazır kredi kampanyasıyla % 0.29’dan başlayan faiz oranlarıyla, 50.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaç kredisi kullanma olanağı sunuluyor.

Nakit Hazır başvurusu yapmak için NAKIT yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazarak 8444′e göndermeniz gerekiyor. Bankanın internet sitesinden de başvuru yapmak mümkün. Kredinin maksimum vadesi 36 ay. Kampanya kapsamında 15.000 TL’ye kadar olan krediler için gelir belgesi talep edilmediğini hatırlatalım.

9 ay vadeli 3.000 TL kredi çekenler % 0.29 faiz oranıyla geri ödeme yapıyorlar. Diğer tutar ve vadeler içim değişik faiz oranları sözkonusu. Örnek olarak vermek gerekirse 36 ay vadeli 10.000 TL kredi alanlar % 1.29 faiz oranından yararlanırken, 36 ay vadeli 20.000 TL çekenler aylık % 1.19 faiz oranıyla geri ödeme yapıyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Masrafsız Eğitim Kredisi Veriyor

Yapı Kredi Bankası, "Eğitim Kredisi ile eğitimin yaşı yoktur" sloganıyla masrafsız eğitim kredisi vermeye başladı. Artık yurt içi ve yurt...

Kapat