HSBC Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası

HSBC’nin tüm müşterileri için düzenlediği Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi kampanyası yaz aylarında da devam ediyor. HSBC’nin kredi kullanırken dosya masrafı ödemek istemeyenler için başlattığı kampanyada 5.000 TL’ye kadar ve 12 aya varan vadelerde ihtiyaç kredisi, aylık % 1.46 faiz oranıyla sunuluyor. Tüm koşulları açık ve net şekilde düzenlenen kampanyada kefil istenmiyor ve hiçbir isim altında dosya masrafı alınmıyor.

HSBC Kampanyası kapsamında 5.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kullananlar, 12 ay vade için aylık % 1.46 faiz oranından yararlanırken 466 TL aylık taksitlerle geri ödeme yapıyorlar.

26 Şubat’ta başlayan ve 27 Haziran 2014 akşamına kadar devam edecek kampanyaya başvurular HSBC Bankası şubelerinden veya 0850 211 0 111 numaralı HSBC Telefon Bankacılığı üzerinden yapılabiliyor. HSBC Bank Telefon Bankacılığı ile sadece ihtiyaç kredisi işlemleri değil, tüm finansal işlemler 7 gün 24 saat, Türkiye’nin her yerinden yapılabiliyor. Yurt dışından arayanların ise +90 0850 211 0 111 numarayı tuşlaması gerekiyor.

HSBC’den kullanılan ihtiyaç kredilerinin 2.500 TL ve üzerinde olması halinde ferdi kaza sigorta primi talep edildiğini ve bunun da 5.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi için 41 TL olduğunu hatırlatalım. HSBC’nin talep ettiği sigorta teminatı, bankanın anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından sunuluyor ve HSBC Bankası çalışmakta olduğu sigorta şirketlerinin sigorta acentesi konumunda bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi TLcard Alışverişte Nasıl Kullanılıyor?

Yapı Kredi Bankası'nın yeni banka kartı TLcard, tüm dünyada milyonlarca mağaza, cafe, restoran, sinema, benzin istasyonu gibi iş yerinde para...

Kapat