Denizbank İşletme Kart ile 75.000 Lira Esnaf Kredisi

Denizbank’tan esnaf müşterilerine sıcak bir Haziran sürprizi var. Denizbank’ın yeni televizyon reklamıyla tanıttığı ve “40 yıllık esnafım, hiç bu kadar sıkışmamıştım” diyen esnaflar için özel olarak tasarladığı kampanyasında İşletme Kart’ı olanlar, kartın içinde hazır bekleyen esnaf kredisini hemen kullanabiliyorlar. Üstelik İşletme Kart ile 75.000 TL’ye kadar esnaf kredisi kullanma fırsatını yakalarken geri ödemesini de 36 aya kadar vadelerle rahat rahat yapabiliyorlar. Böylece esnafın önündeki sıkışıklık Denizbank İşletme Kart ile ortadan kalkmış oluyor.

Denizbank’ın esnaf müşterileri için hazırladığı İşletme Kart sürprizleri bu kadarla da bitmiyor. İşletme Kart sahipleri esnaf kredilerini hemen kullanırlarken geri ödemelerini Ramazan Bayramı’ndan sonra yapmaya başlıyorlar. Ertelemeli olarak kullanılabilen Denizbank Esnaf Kredisi günde 6 TL’den başlayan taksitlerle kullanılabiliyor. 5.000 TL esnaf kredisinin 36 ay vadeyle kullanılması durumunda geri ödemeler ayda 182 Lira taksitle yapılıyor, bu da günde yaklaşık 6 TL ödeme anlamına geliyor. Kampanyada aynı anda dosya masrafsız kredi seçeneği de bulunuyor.

2 Haziran’da startı verilen Denizbank Esnaf Kredisi kampanyası bu ayın sonlarına kadar devam edecek ve Ramazan ayının başladığı 28 Haziran tarihinde sona erecek. Kredi başvurusu yapmak isteyen esnafın Denizbank şubelerine uğramaları yeterli… İsteyenler şubeye gitmek yerine Denizbank internet sitesinden de gerekli bilgiyi alabiliyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ABank – Masrafı Kaybolan Mucize Kredi

ABank'ın yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında dosya masrafı ödenmediği gibi, üstüne bir de 250 TL bonus kazanmak mümkün oluyor. ABank'ın kısaca...

Kapat