Yapı Kredi – Şimdi Al Bayramda Öde Esnaf Kredisi

Yapı Kredi Bankası, daha Ramazan ayı bile baqlamadan bayram kampanyasının startını şimdiden verdi. Banka tarafından “Kredini şimdi al, bayramdan sonra öde” sloganıyla başlatılan yeni kampanya, başta esnaf olmak üzere Kobi statüsünde olan küçük ve orta ölçekli işletmelerin elini güçlendirmeyi hedefliyor. Kampanya kapsamında % 1.20’den başlayan düşük faiz oranlarıyla 50.000 TL’ye kadar kredi kullanmak mümkün oluyor. Vadeler de 36 aya kadar yayıldığı için esnaf ve kobilere önemli avantajlar getiriyor.

Yapı Kredi’nin bu kampanyasının en dikkat çekici özelliği ise, mayıs ayı içerisinde kredi kullanan esnaf ve kobilerin isterlerse ilk geri ödemeyi 2 ay erteleme avantajının olması… Yapı Kredi tarafından sunulan 2 ay erteleme fırsatı, Ramazan Bayramı sonrasına denk geliyor. Kampanyadan Haziran ayında yararlanmak isteyen esnaf ve kobilere ise 1 ay erteleme fırsatı sunuluyor. Böylece hem Mayıs ayında hem de Haziran ayında kredi kullanacak olan ensaf ve kobilerin geri ödemesi bayram sonrasına ertelenmiş oluyor.

Yapı Kredi’nin esnaf ve kobilere özel kampanyasında 5 Mayıs 2014 tarihinden sonra KOBİ Bankacılığı paketi alanlar, aylık % 1.20 düşük faiz oranından yararlanıyorlar. Yapı Kredi’nin kobiler için hazırladığı özel paketler, sedir, çam, defne, nar ve palmiye adlarını taşıyor. Her paketin esnaf ve kobilere kolaylık sağlhayan kendine özgü avantajları var.

Bu paketlerden herhangi birisini almak istemeyenler için de farklı bir seçenek olarak aylık % 1.30 faiz oranı teklif ediliyor. Kampanyaya katılanların 500 TL tutarında komisyon ödemesi gerekiyor. Böylece 36 ay vadeli olarak 50.000 TL kredi kullanan bir esnaf ayda 1.889 TL geri ödeme yaparak borcunu uygun taksitlerle ödeme imkanına kavuşmuş oluyor.

Erteleme seçeneğini tercih edenlerin ödemesiz döneme rastlayan taksitleri diğer aylara eşit olarak dağıtılıyor. Kredi ihtiyacını şimdi karşılamak, geri ödemelerine ise bayramdan sonra başlamak isteyen esnaf ve kobilerin yolu bugünlerde Yapı Kredi Bankası’na düşüyor. 36 aya kadar vadelerle, 50.000 TL’ye kadar kredi Yapı Kredi şubelerinde tüm esnaf ve kobileri bekliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Bankası 10.000 Lira Düşük Faizli Kredi

Yapı Kredi Bankası son kampanyasıyla müşterilerine düşük faizli ve komisyonlu ihtiyaç kredisi fırsatı sağlıyor. Acil kredi ihtiyaçlarını düşük faizle karşılamak...

Kapat