Yapı Kredi Bankası 10.000 Lira Düşük Faizli Kredi

Yapı Kredi Bankası son kampanyasıyla müşterilerine düşük faizli ve komisyonlu ihtiyaç kredisi fırsatı sağlıyor. Acil kredi ihtiyaçlarını düşük faizle karşılamak isteyen Yapı Kredi müşterilerinin yararlanabildiği kampanyada 10.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi, 24 ay ve 36 ay vadeli olmak üzere iki farklı seçenekle sunulurken faiz oranları da aylık % 1.34’ten başlıyor.

Tüm kamu personeline, özel sektör çalışanlarına, serbest meslek sahiplerine, esnafa ve emeklilere açık olan kampanyada özel kredi seçenekleri bulunuyor. İsteyenler ayda sadece % 1.34’ten başlayan faiz oranlarıyla ve komisyon ödeyerek, isteyenler de masrafsız seçeneği tercih ederek kampanyaya katılabiliyorlar.

Yapı Kredi’den kullanılan 10.000 TL ihtiyaç kredisinde 24 ay taksit seçeneğinin tercih edilmesi halinde aylık % 1.34 düşük faiz oranı geçerli oluyor. Aynı miktarda krediyi 36 ay vadeyle kullanmak isteyenler için aylık faiz oranı % 1.36 şeklinde gerçekleşiyor. Dosya masrafı da 24 ay vadede 144 TL, 36 ay vadede 159 TL alınıyor. İhtiyaç kredisi kullananların ödemesi gereken aylık taksit tutarı ise, 24 ay vade için ayda 506 TL, 36 ay vade için aylık 370 TL oluyor.

Başvuru Kanalları

Yapı Kredi’nin bu kampanyasına internet üzerinden Kredi Şimdi butonuna tıklayarak başvuru yapılabiliyor. Cep telefonu kullanarak başvuru yapmak isteyenlerin ise istedikleri kredi türünü, TCKN numarasını ve aylık net gelirini aralarında birer boşluk bırakarak 4411’e bir SMS göndermesi gerekiyor. Ayrıca Yapı Kredi ATM’leri başvuru için kullanılabiliyor.

Başvurular ayrıca Yapı Kredi Bankası şubelerinden, 444 0 444 numaralı Yapı Kredi Telefon Bankacılığı kanalıyla da yapılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartı Taksitlerine Yeni Sınırlama Geldi

Kredi kartları ile hediye çeklerine taksit yasağı getiren yönetmelik yürürlüğe girerken kredi kartı kullanımına yeni sınırlama ve düzenlemeler geldi. Kısa...

Kapat