Vakıfbank Cömert Kart 100 TL Worldpuan Hediye

Vakıfbank Cömert Kart 100 TL Worldpuan Hediye

Vakıfbank’ın büyük ilgi gören Şenlendiren Kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Alışverişten Anlayan Cömert Kart adıyla da bilinen Vakıfbank kampanyası özellikle canlı ve hareketli televizyon reklamıyla heyecan veriyor. Kampanya kapsamında 5 – 31 Mayıs tarihleri arasında 100 TL ve üzeri gıda, giyim ve elektronik alışverişi yapan Vakıfbank WorldCard sahipleri, 100 TL’ye varan WorldPuan kazanıyorlar ve kazandıkları WorldPuanları gönüllerince harcıyorlar.

Vakıfbank’ın kampanyasına katılmak isteyen WorldCard’lıların çok dikkat etmesi gereken önemli hususlar var. Bunların başında aynı gün içerisinde yapılan WorldCard işlemlerinden yalnızca bir tanesinin geçerli olduğunun unutulmaması gerekiyor. Ayrıca her alışveriş işleminin ardından Vakıfbank’ta kayıtlı cep telefonundan bir SMS göndermeyi unutmayın. Cep telefonunuzda KAZAN yazdıktan sonra boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini 6635’e gönderirseniz sorunsuz şekilde kampanyaya katılmış oluyorsunuz.

Vakıfbank Şenlendiren Kampanya’ya katılırken dikkat etmeniz gereken diğer önemli ayrıntılar da şöyle sıralanıyor:

Vakıfbank Cömert Kart Kampanyası ilk gönderilecek 150.000 adet SMS ile sınırlı tutuluyor. Bu nedenle 100 TL’ye varan WorldPuan kazanmak için çabuk harekete geçmek oldukça önemli…

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendiriliyor. Turkcell, Avea veya Vodafone, hangi operatörden hizmet alıyorsanız onun tarifesi geçerli oluyor.

Peşin veya taksitli tüm gıda, giyim ve elektronik alışverişleri kampanya kapsamında bulunuyor. Dilerseniz bu kampanyaya internetten WorldCard ile alışveriş yaparak da katılabilirsiniz.

BusinessCardlar, nakit çekim, iade ve puan kullanımı işlemleri, kampanyaya dahil değil…

Kazanılan puanlar 11 Haziran 2014 tarihine kadar WorldCard’ınıza yüklenecek. WorldPuanların son kullanım tarihi ise 22 Haziran 2014 olarak belirlenmiş.

Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 100 TL değerinde Worldpuan kazanabiliyorsunuz.

İade edilen işlemler sözkonusu olduğunda Vakıfbank tarafından verilen puanlar karta borç olarak yansıtılıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Pratik İhtiyaç Kredisi – 89 Lira Taksitlerle

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi, acil paraya ihtiyaç duyanların nakit sıkışıklığına ayda 89 Liradan başlayan taksitlerle çözüm getirmeye devam ediyor. TEB'in...

Kapat