TEB Pratik İhtiyaç Kredisi – 89 Lira Taksitlerle

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi, acil paraya ihtiyaç duyanların nakit sıkışıklığına ayda 89 Liradan başlayan taksitlerle çözüm getirmeye devam ediyor. TEB’in düzenlediği Pratik İhtiyaç Kredisi kampanyasında örneğin 2.500 TL tutarında kredi kullananlar, aylık % 1.17 çok düşük faiz oranından yararlanırken ayda 89 TL taksitlerle 36 ay vadede rahat rahat geri ödüyorlar. Üstelik dosya ücreti de sadece 89 TL olarak gerçekleşiyor.

TEB’in tüm müşterilerine sunduğu Pratik İhtiyaç Kredisi fırsatında 2.500 TL dışındaki tutarlar için de farklı faiz oranları ve vadeleri teklif ediliyor. TEB Pratik Kredi’nin aylık ve yıllık maliyet oranlarına dosya masrafı, sigorta masrafları ve yasal vergiler dahil ediliyor.

Kampanyaya başvuru yapmak ve katılmak için çeşitli kanallar mevcut… TC Kimlik Numaranız ile TEB internet sitesinden başvuru yapabileceğiniz gibi dilerseniz 4466’ya SMS göndererek de başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca TEB ATM’lerinden ve 0850 200 0 666 numaralı TEB Telefon Şubesi’nden de kolaylıkla başvuru yapılabiliyor. Başvurunuzu hangi kanaldan yaparsanız yapın, eksiksiz olarak yaptıysanız kredi cevabınız anında cep telefonunuza SMS olarak iletiliyor. Onaylanmış olan pratik kredinizi dilediğiniz TEB şubesinden kullanabiliyorsunuz.

Kredi kullandırım anında TEB şubesine nüfus cüzdanınız ve ehliyet fotokopisi yeterli oluyor. Gelir belgesi getirilmesi zorunlu değil ama gerekli görüldüğü takdirde banka tarafından istenebiliyor. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi başvurusunun şubede işleme alınabilmesi için emekli, serbest meslek sahibi veya ücretli çalışan olunması gerektiğini hatırlatalım.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi hakkında daha ayrıntılı bilgi için 0 850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayabileceğiniz gibi bankanın internet sitesini ziyaret edebilir veya en yakın TEB şubesine uğrayarak müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Borçlar Biriktiyse Denizbank Borç Transfer Kredisi

Hepimizin başına gelmiştir. Beklenmedik masraflar çıkınca ihtiyaç kredisine sarılır, kredi çektiğimiz bankadaki borcumuz birikip ödenemez hale gelince ne yapacağımızı bilemeyiz....

Kapat