ING Turuncu Hesabın Klasik Vadeli Hesaptan Ne Farkı Var?

ING Turuncu Hesabın Klasik Vadeli Hesaptan Ne Farkı Var?

ING Bank’ın düzenli birikim yapmak isteyen müşterilerine yüksek faiz avantajıyla sunduğu Turuncu Hesap, sağladığı yüksek getiri imkanlarıyla olduğu kadar mevduat sahibine çok çeşitli kolaylıklar sağlayan yapısıyla da dikkat çekiyor. Artık çok fazla insan tarafından bilinmesine rağmen yine de klasik mevduat hesaplarıyla karıştırıp “Ne farkı var?” diye soranlarla karşılaşıyoruz.

Aşağıda Turuncu Hesap ile klasik vadeli mevduat hesaplarını birbirinden ayıran önemli noktaları toplu halde bulabilirsiniz.

Klasik vadeli mevduat hesabında faiz getirisi, baştan belirlenen vadelerin sonunda elde ediliyor. Turuncu Hesap’ta faiz gecelik işliyor, hesabınıza günlük geçiyor.

Klasik vadeli mevduat hesabının her vade başında belirlenen bir faizi var. Turuncu Hesap’ta ilk 90 gün boyunca hoş geldin faizinden, devam eden sürede de yine rekabetçi faiz oranlarından yararlanılıyor.

Klasik vadeli mevduat hesabında vade sonu gelmeden hesaba para yatırılamıyor. Turuncu Hesap’ta vade derdi olmadığından istediğiniz her gün para yatırabilirsiniz.

Klasik vadeli mevduat hesabında vade sonu gelmeden limitli olarak para çekebiliyor. Turuncu Hesap’ta vade derdi olmadığı için sınırsız tutarda ve sayıda para çekilebiliyor.

Klasik vadeli mevduat hesabında vade sonu gelmeden para çekilmesi halinde faizden feragat etmek zorundasınız. Turuncu Hesap’ta faiz gecelik işlediği için para çekseniz bile kazanmış olduğunuz faizi kaybetmiyorsunuz.

Klasik vadeli hesabın açılabilmesi için belirli bir alt limit vardır. EFT ve havale işlemleri yapılamaz. Turuncu Hesap açılması için herhangi bir alt limit olmadığı gibi her türlü EFT ve havale işlemlerini yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi – Şimdi Al Bayramda Öde Esnaf Kredisi

Yapı Kredi Bankası, daha Ramazan ayı bile baqlamadan bayram kampanyasının startını şimdiden verdi. Banka tarafından "Kredini şimdi al, bayramdan sonra...

Kapat