ING Bank Tek SMS ile 20000 TL Özel Esnaf Kredisi

Bankalar arasında son zamanlarda esnafa kredi verme yarışı kızışırken ING Bank da esnafı destekleyen bir adım attı. Nakde sıkışan esnaf müşterileri için yepyeni bir kredi kampanyası başlattı. ING’nin, esnafın derdine derman olacak kredi kampanyasında aylık 499 TL taksitlerle 20.000 TL’ye kadar ticari kredi fırsatı sunuluyor. Balık Ayhan’ın oynadığı televizyon reklamlarıyla da desteklenen kampanyaya sadece esnaf ve KOBİ’ler başvuru yapabiliyor.

Başvurunun sadece tek SMS ile gerçekleştiriliyor olması, esnaf ve KOBİ’lere ayrı bir kolaylık getiriyor. Kredi başvurusu yapmak için KOBİ yazıp TC kimlik numarasını 2205’e göndermek yeterli olurken isteyenler 3 ay ertelemeli de yaptırabiliyorlar.

ING Bank’ın esnaf ve KOBİ’ler için sağladığı imkanlar sadece kredi desteğiyle de kalmıyor. ING’nin tüm finansal ihtiyaçlar için tek bir pakette topladığı esnafa özel indirim ve fırsatlar paketi de dikkat çekiyor. ING’nin Esnaf Paketi, esnaf, sanatkar ve zanaatkarlara özel, bütün bankacılık ihtiyaçlarını tek bir seferde giderebilecekleri ürün ve hizmet paketinden oluşuyor.

ING Bank’ın Esnaf Paketi’nde kullanılan ürün sayısı arttıkça özel faiz indirimi ve ücret / komisyon muafiyeti (dosya masrafı, çek karnesi ve hesap işletim ücretleri, EFT / havale masrafları) gibi ayrıcalıklar gündeme geliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ING Turuncu Hesabın Klasik Vadeli Hesaptan Ne Farkı Var?

ING Bank'ın düzenli birikim yapmak isteyen müşterilerine yüksek faiz avantajıyla sunduğu Turuncu Hesap, sağladığı yüksek getiri imkanlarıyla olduğu kadar mevduat...

Kapat