Skoda Yeni Rapid Spaceback Satışa Sunuldu

Skoda Yeni Rapid Spaceback Satışa Sunuldu

Otomobil tutkunları arasında çok özel bir yeri olan Skoda’nın orta sınıflara yönelik yeni modeli Rapid Spaceback, Türkiye’de satışa sunuldu. Çek Cumhuriyeti’nin ünlü markası Skoda’nın yeni modeli, beş farklı motor seçeneğiyle gelirken satış fiyatı 44.900 TL’den başlıyor.

Skoda’nın özellikle gençler için geliştirdiği Rapid Spaceback sportif görünümüyle dikkat çekiyor. Yeni tasarım anlayışını yansıtan Rapid Spaceback’ın Avrupa ülkelerinde önemli satış rakamlarına ulaşması bekleniyor. Türkiye’de önemli miktarda Skoda tutkunu olduğunu düşünecek olursak, aynı beklenti elbette ülkemiz için de geçerli…

Zengin kişiselleştirme seçenekleri bulunan yeni Skoda Rapid Spaceback’te isteğe bağlı olarak geniş panoramik cam tavan ve uzatılmış arka cam sunuluyor. Bu seçenek sayesinde arka cam, Rapid Spaceback’in standart versiyonundakinden 10 cm daha aşağıda son buluyor. Araçta, Skoda’nın diğer yeni modellerinde görülen pratik özelliklerin unutulmadığını da belirtelim.

“Ambition” ve “Elegance” donanım paketleriyle satılan Rapid Spaceback’te üç benzinli ve iki farklı güçte dizel motor seçeneği yer alıyor. Benzinli motorlar 1.2 lt (75 HP), 1.2 TSI (105 HP) ve 1.4 TSI (122 HP) şeklinde sıralanıyor. 1.6 lt dizel motor ise 90 ve 105 HP güç seçeneklerine sahip. Bununla birlikte Rapid Spaceback’te 1.4 lt benzinli ve 1.6 lt (90 HP) TDI dizel motorlar, 7 ileri DSG otomatik vites kutusuyla alınabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank 3 Çeyrek Altın Hediyeli Emekli Kredisi Başladı

Emeklilere yönelik kredilerde ING Bank yepyeni bir dönem başlattı. ING'nin sadece emekliler için düzenlediği özel kampanya, maaşını bankaya taşıyan ve...

Kapat