Odeabank Nakit Hazır Kredisi Günde 4 TL’ye 0.99 Faizli Kredi

Odeabank’ın Mart ayında başlayan Nakit Hazır kredi kampanyası, bir tür “Bahar Kredisi”ne dönüşerek Nisan’da da devam ediyor. Günde 4 TL’den başlayan taksitlerle ihtiyaç kredisi kullanma fırsatının sunulduğu Odeabank Nakit Hazır kampanyası 15.000 TL’ye kadar kredi kullanma fırsatı var. Odeabank’ın tüm kampanyalarında olduğu gibi yine Evraksız ve belgesiz olarak sunulan kredi % 0.99’dan başlayan faiz oranlarıyla dikkat çekiyor. Dosya masrafı olarak tüm kredi dilimleri için 150 TL standart masraf alınıyor.

Türkiye’nin yeni bankası Odeabank yurt çapındaki şube ağını hızla genişletirken kredi kampanyalarına da ağırlık vermeyi sürdürüyor. Son Nakit Hazır kampanyasıyla % 0.99’dan başlayan faiz oranlarıyla 15.000 TL’ye kadar kredi kullanma imkanı tüm Odeabank müşterilerine yeni bir fırsat sağlıyor. Bankanın sunduğu vade imkanları ise 6 aydan başlıyor ve 36 aya kadar çıkıyor. Kampanya kapsamında günde 4 Tİ’den başlayan taksitlerle ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. 150 TL dosya masrafıyla kredi kullanılabilen Nakit Hazır ile cazip koşullarla ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.

Kampanya kapsamında 9 ay vadeli 3.000 TL ihtiyaç kredisi aylık 353 TL taksitle alınabiliyor. 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanılması durumundaysa ayda 376 TL taksit ödeniyor. 36 ay vade için % 1.45 faiz oranı uygulanıyor.

Odeabank Nakit Hazır için cep telefonundan başvuru yapmak da son derece kolay… Cep telefonunuza KREDİM yazdıktan sonra boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı ekledikten sonra 8444’e kısa mesaj atabilir, kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca Odeabank internet sitesine giriş yapmak suretiyle Nakit Hazır ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Skoda Yeni Rapid Spaceback Satışa Sunuldu

Otomobil tutkunları arasında çok özel bir yeri olan Skoda'nın orta sınıflara yönelik yeni modeli Rapid Spaceback, Türkiye'de satışa sunuldu. Çek...

Kapat