Kredi Türkiye Sitesi Açıldı

Kredi Türkiye Sitesi Açıldı

İnternet ortamında sayısız kredi ve finans sitesi var. Bunların çoğunun rakamlara, analizlere, finansal tablolara, faiz hesaplamalarına dayalı siteler olduğunu hepimiz biliyoruz. Büyük kısmı akademik yazılardan ve mali tablolardan oluşan bu sitelerin geniş kitlelere hitap etmediği ortada… Kullandıkları dilin geniş kitlelerce anlaşılmaz olması nedeniyle internet camiasında çok fazla ilgi görmedikleri biliniyor.

Bugünden itibaren internet ortamında yayın hayatına başlayan Kredi Türkiye sitesi böyle bir eksiklikten ilham alarak yola çıktı. Daha güler yüzlü, daha kolay anlaşılır bir kredi, mevduat ve finans sitesine ihtiyacımız vardı. Bankaların uyguladığı faizler hakkında net ve kesin bilgi verirken dolaysız anlatım kullanan, gerekli evrakları her banka için ayrı ayrı anlatan, daha önceki yazıları okuyamamış olanları da düşünerek tekrar etmekten çekinmeyen bir internet sitesine ihtiyaç vardı, Kredi Türkiye bu eksikliği gideren tarafsız bir kredi finans sitesi oldu.

Kredi Türkiye sitesine internet ortamına hoşgeldin diyor, siteye içerik sağlayan arkadaşları kutluyor, uzun soluklu bir yayın hayatı diliyoruz.

Kredi Türkiye sitesine giriş için tıklayınız

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Odeabank Nakit Hazır Kredisi Günde 4 TL’ye 0.99 Faizli Kredi

Odeabank'ın Mart ayında başlayan Nakit Hazır kredi kampanyası, bir tür "Bahar Kredisi"ne dönüşerek Nisan'da da devam ediyor. Günde 4 TL'den...

Kapat