ING Bank 3 Çeyrek Altın Hediyeli Emekli Kredisi Başladı

Emeklilere yönelik kredilerde ING Bank yepyeni bir dönem başlattı. ING’nin sadece emekliler için düzenlediği özel kampanya, maaşını bankaya taşıyan ve taşımakla kalmayıp ihtiyaç kredisi kullanan her emekliye 3 çeyrek altın hediye ediyor. Emekli maaşını ING’ye taşıyan her emekliye direkt olarak 1 çeyrek altın hediye edilirken ihtiyaç kredisi kullananları 3 çeyrek altın sürprizi bekliyor.

ING Bank’tan 1 çeyrek altın hediyesini hemen şimdi kazanmak isteyen SGK emeklilerinin başka bankalardan çektiği maaşlarını ING’ye taşıması ve 4 yıl boyunca emekli maaşını bu bankadan alacağını taahhüt etmesi yeterli oluyor.

“Peki, 3 çeyrek altın hediyesini nasıl alacağım?” diyen emeklilerimize şöyle açıklayalım: Emekli maaşınızı ING Bank’a taşıdıktan -transfer ettikten- sonra ihtiyaç kredisi kullanmaya karar verirseniz 2 çeyrek altın daha sizi bekliyor. Böylece hediye altın sayısı 3’e yükselmiş oluyor. Kampanya kapsamında 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisini 36 ay vadeyle kullanan her emekli, 3 altın hediyesi fırsatından yararlanıyor.

ING Bank’ın emeklilere yönelik kampanyası sadece yeni müşterilere değil, şu anda maaşını ING’den almakta olan SGK emeklilerine de açık… Başka bir deyişle, daha önce maaşını taşımış olanlar da kampanyaya katılabiliyor. Bu durumda olan emekliler de maaşlarını 4 yıl süresince ING Bank’tan almayı taahhüt ederler ve ihtiyaç kredisi kullanırlarsa hediye altınların sahibi oluyorlar. 36 ay vadeli 5.000 ve 10.000 TL arasında ihtiyaç kredisi kullananlar 1 çeyrek altın kazanırlarken, 10.000 TL ve üstünde kredi kullanan emekliler 3 çeyrek altının sahibi oluyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Aylık 89 TL Taksitlerle TEB Pratik Kredi

TEB'in kolay, çabuk ve zahmetsiz nakit sağlayan kredi ürünü Pratik Kredi kampanyası, aylık 89 TL'den başlayan taksitleriyle baharı erken getirdi....

Kapat