Yapı Kredi Bankası’ndan Eşit Taksitli Esnaf Kredisi

Yapı Kredi Bankası’nın esnafa ve kobilere yönelik Esnaf Kredisi kampanyası devam ediyor. Maksimum 50.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilen bu kampanyanın esnafı ve kobileri ferahlatan yanı ise, kredi geri ödemelerinin eşit taksitli olarak yapılması… Başta düşük başlayıp sonradan artan taksitlerle kafa karıştırmadan eşit taksit kolaylığını hayata geçiren kampanyada dileyenler için erteleme seçeneği de bulunuyor.

Dileyen esnaf ve kobi 50 bin Lira’ya kadar kredi kullanabiliyor ve geri ödemelerine iki ay sonra başlayabiliyor. Kredi kampanyası kapsamında Mart ayında kredi kullananlar için geri ödemeler Haziran ayına kadar ertelenebiliyor. Nisan ayı kredi kullanımı için de Temmuz ayına kadar erteleme imkanı sunuluyor.

Eşit taksitli ve iki ay ertelemeli Yapı Kredi Bankası Esnaf Kredisi, tüm esnafa düşük faiz oranlarıyla sunuluyor. 36 ay vadeli olarak kullanılabilen Yapı Kredi Esnaf Kredisi kampanyasında aylık faiz oranının % 1.24’ten başladığını, bunun da şu an için kredi piyasasının en düşük oranı olduğunu belirtelim.

Kampanya kapsamında 25.000 TL kredi 500 TL dosya masrafıyla, 50.000 TL kredi 750 TL dosya masrafıyla alınabiliyor. İki ay ertelemeyi seçenler için bu aylara ait taksit tutarı eşit şekilde diğer aylara bölünerek dağıtılıyor. Şubat ayında başlayan kredi kampanyası Mart ve Nisan aylarında da devam edecek. 50.000 TL üst limitli kredi kampanyası özellikle Çam ve Sedir paketi satın alanlar için düşük faiz oranlarıyla avantaj sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank Paraf Kart’ta Sıfır Faizli Taksitli Nakit Avans

Halkbank'ın tüm müşterilerine sunduğu Paraf Kart, "Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta" sloganının hakkını tam anlamıyla veren yeni kampanyasında sona yaklaşıyor. Yeni yılın...

Kapat