Garanti Bankası – Esnafa POS’tan Ek Teminatsız Kredi

Garanti Bankası yenilikçi kredi kampanyası “POS’tan Kredi” ile dünyada ve Türkiye’de bir ilke daha imza attı. Türkiye’deki tüm esnaf ve KOBİ’ler, bu yenilikçi ürün sayesinde Garanti POS’u üzerinden, şubeye gitmeden, POS cirosuna bloke konulmadan ve herhangi bir ek teminata gerek kalmadan kolayca kredi kullanıyorlar. Üstelik bu hizmet kefilsiz ve teminatsız olarak veriliyor.

POS’tan Kredi kullanarak acil finansman ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.
POS’tan Kredi, kefilsiz ve teminatsız olarak kullandırılıyor.
Minimum kullandırım tutarı 2.000 TL, maksimum tutar ise 9.000 TL olarak belirlendi.

Vade süresi minimum 3, maksimum 12 ay…

Kredinin kullandırımı POS ya da şube üzerinden POS sahibi müşteriye veya ilgili şirket ortaklarına yapılabiliyor.

POS’tan Kredi Nasıl Kullanılıyor

POS’tan Kredi’den yararlanabilmek için, Garanti KOBİ müşterilerinin en az 1 yıldır GarantiPOS kullanıyor olması ve geçmiş 1 yıllık cironuzun toplam 10.000 TL’nin üzerinde olması gerekiyor. Bu koşulları sağlayan esnaf ve KOBİ’ler, GarantiPOS üzerinden POS’tan Kredi başvurusunda bulunabiliyor, acil finansman ihtiyaçlarını hemen karşılayabiliyorlar.

POS Üzerinden Başvuru Nasıl Yapılıyor

İşlem menüsünde bulunan POS’tan Kredi seçeneği üzerine gelerek ‘giriş’ tuşuna basmak gerekiyor.

POS’tan Kredi menüsü altında açılacak olan Kredi Başvuru adımından istediğiniz kredi tutarını ve vade bilgisini girerek kredi başvurusu anında yapılıyor.

POS’tan Kredi menüsü altında açılacak olan Sorgu / Kullanım adımından başvuru sonucunuz 5 dakika içinde cep telefonunuza gelmiş oluyor.

Garanti Bankası’nın KOBİ müşterilerine sunduğu tüm ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için size en yakın Garanti şubesine uğrayabileceğiniz gibi 444 KOBİ – 444 5624 – KOBİ Danışma Hattı ve 444 0 339 – POS Destek Hattı’nı arayarak her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Esnafın Taksitli Kredisi Axess Kobi’nin İçinde Hazır

Kıvanç Tatlıtuğ ile İlker Ayrık'ın oynadığı sevimli ikizlerin yeni kampanyası her zaman olduğu gibi esnaf ve kobiler için geldi. Reklamda...

Kapat