Esnafın Taksitli Kredisi Axess Kobi’nin İçinde Hazır

Esnafın Taksitli Kredisi Axess Kobi'nin İçinde Hazır

Kıvanç Tatlıtuğ ile İlker Ayrık’ın oynadığı sevimli ikizlerin yeni kampanyası her zaman olduğu gibi esnaf ve kobiler için geldi. Reklamda kısaca anlatıldığı gibi Axess KOBİ ile esnaf dilediği her zaman ve her yerden ticari krediye anında ulaşabiliyor. Bir başka deyişle ihtiyaç duyduğu ticari krediyi her an cebinde bulmanın rahatlığını yaşıyor.

Axess KOBİ sahipleri, Akbank ATM’lerinden, Akbank Direkt İnternet şubesinden, 444 23 23 KOBİ Hattı’ndan veya Akbank şubelerinden ticari kredi kullanarak taksit taksit ödüyorlar. Şirket kredi kartı özelliğinin bulunmasıyla da, şirket harcamalarını da aynı kart üzerinden yapıyorlar.

Axess KOBİ’nin Avantajları

Akbank ATM’lerinden, Akbank Direkt İnternet’ten, 444 23 23 KOBİ Hattı’ndan ve Akbank Şube’lerinden 24 aya varan vadelerde Taksitli Ticari Kredinizi kullanılabiliyor.

Akbank ATM’lerinden, vadesiz mevduat hesabınıza erişirken başta para çekme, bakiye sorma, ekstre görüntüleme gibi çok sayıda bankacılık işlemi yapılabiliyor.

Axess KOBİ, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da kullanılabiliyor. Axess üye işyerlerinden yapılan alışverişlerden chip-para kazanılıyor. Kazanılan chip-para’lar Axess işyerlerinde anında kullanılıyor.

Axess KOBİ’nin esnafı rahatlatacak bir başka özelliği ise, “Taksit İste” hizmetinin bulunması… Kart ile yapılan harcamalar, bu hizmet sayesinde çok uygun koşullarda 9 aya kadar taksitlendiriliyor veya Erteleme İste hizmetiyle bu harcamalar 90 güne kadar ertelenebiliyor.

Fatura ve SGK primleri için Otomatik Ödeme Talimatı vverilebiliyor.
Uçak yolcuları, Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nlarında % 55 indirimli ve ücretsiz sigortalı Vale Parking hizmetinden yararlanabiliyorlar.

Şubeye Gitmeden Taksitli Ticari Kredi

Axess Kobi ile 24 aya kadar vadelerle taksitli kredi kullanılabiliyor. Axess Kobi Kart kullanılarak Akbank ATM’lerinden, Akbank Direkt İnternet’ten, 444 23 23 KOBİ Hattı’ndan ve Akbank Şube’lerinden anında kredi çekmek mümkün oluyor. Kredi geri ödemeleri 24 aya varan vadelerde yapılıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Vadeli Hesap Faizi Yüzde 11.10’a Yükseldi

Türkiye'de yüksek faiz döneminin başlamasıyla birlikte Garanti Bankası'nda vadeli hesap açtıran müşteriler şimdi daha çok kazanıyorlar. Birikimlerini internet üzerinden Garanti'de...

Kapat