Halkbank Paraf Kart’ta Sıfır Faizli Taksitli Nakit Avans

Halkbank’ın tüm müşterilerine sunduğu Paraf Kart, “Ayrıcalıklar Bu Paraf’ta” sloganının hakkını tam anlamıyla veren yeni kampanyasında sona yaklaşıyor. Yeni yılın ilk günü başlayan ve 31 Ocak tarihine kadar devam etmesi planlanan Halkbank Paraf Kart kampanyasında isteyen herkese sıfır faizli taksitli nakit avans fırsatı sunuluyor.

31 Ocak akşamına kadar 6 taksitli nakit avans çeken Paraf Kart sahiplerinin işlemlerinde sıfır faiz uygulanıyor. Daha uzun vadeli, örneğin 12 veya 18 ay vade düşünenler ise, düşük faiz oranlarının cazibesinden yararlanabiliyorlar.Kampanya kapsamında tek seferde en az 200 TL, en fazla 5.000 TL taksitli nakit avans kullanılabiliyor.

Halkbank Paraf Kart kullanılarak yapılan nakit avans çekimlerinde 6 taksit için sıfır faiz uygulanırken, 12 ve 18 taksit için % 0,89 faiz oranı geçerli oluyor. Taksitli Nakit Avans işlemi için % 3 + 3 TL nakit çekim ücreti alınıyor. Yapılan nakit avans çekimi için uygulanan ücret ilk ekstrede yer alıyor. İlk taksit ise ücretin yansıdığı ekstreyi takip eden ekstrede görünüyor.

Paraf Kart kullanılarak en kolay şekilde Halkbank ATM’lerinden nakit avans çekimi yapılabiliyor. ATM’lerin yanısıra Halkbank Şubeleri, Halkbank İnternet Şubesi ve 444 0 400 Halkbank Dialog aracılığıyla da nakit avans çekimi yapmak mümkün…

ATM’den yapılan çekimlerde en fazla günlük ATM para çekme limitine kadar nakit avans işlemi yapılabiliyor. Kart sahipleri kartlarına tanımlanan nakit avans limitini aşmayacak şekilde taksitli avans kullanabiliyorlar. Nakit avans işleminin ardından işlem iptal edilemiyor ancak erken kapama yapılabiliyor. Taksitli nakit avans vadesi boyunca kredi kartının son ödeme tarihi değiştirilemediğini belirtelim.

Taksitlerin son ödeme tarihine kadar ödenmemesi halinde kampanya faiz oranları yerine günlük olarak cari faiz oranları uygulanıyor. Bu nedenle özellikle sıfır faizle yapılan nakit kullanımlarında kredi kartının dönem son ödeme tarihine kadar taksitlerin ödenmiş olmasına dikkat etmek önem kazanıyor. Buna dikkat etmeyenler, kampanyaya özel faiz oranlarından yararlanma fırsatını kaçırıyorlar.

One Response to Halkbank Paraf Kart’ta Sıfır Faizli Taksitli Nakit Avans

  1. talat çukur dedi ki:

    slm-sayın halk bank yetkilileri asgari ücretle çalıştıgım yıllarda kredi kartımı geç ödemeden dolayı puanım düşmüş daha doğrusu ben bilmiyordum ama şu an allaha şükür durumu düzelttim aylık belgelenebilir 3000 tl gelirim var ama puanımın düşük olmasından dolayı bankalar4dan kredi alamıyorum şu anda 10000 tl krediye ihtiyacım var eger bana bir şans tanırsanız inanın bu iyi niyetinizi suistimal etmeyexceğim den emin olabilirsiniz saygılarımla talat çukur.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bonus 24 Ay Vadeli Taksitli Nakit Avans

Garanti Bankası Bonus Taksitli Nakit Avans kampanyası, 24 ay vade fırsatıyla devam ediyor. Garanti Bonus kredi kartı sahipleri şimdi 24...

Kapat