Garanti Bonus 24 Ay Vadeli Taksitli Nakit Avans

Garanti Bankası Bonus Taksitli Nakit Avans kampanyası, 24 ay vade fırsatıyla devam ediyor. Garanti Bonus kredi kartı sahipleri şimdi 24 aya kadar taksitlerle nakit avans çekmenin rahatlığını yaşıyorlar. Garanti Bonus’un halen sürmekte olan yeni kampanyası kapsamında 12 ay, 18 ay ve 24 ay taksitli nakit avans çekimleri için ylık % 1.29 cazip faiz oranı uygulanıyor. Kredi kartının nakit avans limitlerini aşmamak koşuluyla 20.000 TL tutarında taksitli avans kullanılabiliyor.

Garanti Bankası’nın sunduğu avantajlı nakit avans kampanyasından yararlanmak için kısaca “Paramatik” olarak bilinen Garanti ATM’lerinden birisine gitmek yeterli… Garanti Bankası’nın Paramatik’lerinden 4.000 TL’ye kadar nakit avans çekmek mümkün olduğu için ihtiyacınız olan nakit avansa ulaşmanın en pratik yolunun Garanti ATM’leri olduğunu söyleyebiliriz.

Garanti Paramatik’lerde yapılan nakit avans çekimlerinde oldukça cüzi oranlarda işlem ücreti alınıyor. Örneğin 2 ile 11 ay arasında vade olsun diyorsanız çekmeyi düşündüğünüz nakit avans miktarının % 3.5’u + 5 TL şeklinde bir işlem ücreti ödemeniz yeterli oluyor. Vadeyi 12 ay ve üzeri olarak düşünüyorsnız işlem ücreti, çekeceğiniz nakit avans miktarının & 6.5’u şeklinde gerçekleşiyor. Uygulanan faiz oranı ise % 2.02 olarak belirleniyor.

Yurt çapına yayılmış 3.000’den fazla Garanti Paramatik ATM’sinin yanısıra direkt Garanti şubelerine uğrayarak, Alo Garanti kanalını kullanarak ve Garanti internet şubesi üzerinden de taksitli nakit avans çekilebiliyor.

Mevcut faiz oranları ve işlem ücretleriyle hesaplandığında kullanılan 1.000 TL taksitli nakit avans için ödenecek aylık taksit tutarı vadelere göre şu seviyelerde gerçekleşiyor: 12 ay vadede aylık 91.95 TL, 18 ay vadede 64.08 TL, 24 ay vadede 50.20 TL.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Marifetli Hesap’tan Yüzde 10.50 Tanışma Faizi

Selahattin Çakaler gibi uyanık bir karaktere bile, 'Ne marifetli hesapmış bu' dedirten TEB Marifetli Hesap'ta Tanışma Faizi oranı şimdi daha...

Kapat