Garanti Bankası Ocak Ayı Esnaf Kredisi

Garanti Bankası yeni yılla birlikte esnafa ilk sürprizini yaptı ve sadece esnaf müşterilerine özel kredi kampanyasının startını verdi. Esnafa her zaman verdiği destekle tanınan Garanti’nin Ocak ayı kampanyası, düşük faiz oranları, uzun vadeler ve yüksek limitleriyle yine esnafı rahatlatacak fırsatlar sunuyor. Son başvuru tarihi 31 Ocak 2014 olarak belirlenen Garanti Ocak Ayı Esnaf Kredisi kampanyasında aylık % 0.89’dan başlayan faiz oranları ve 60 aya kadar uzayan vadeler göze çarpıyor. Üstelik Garanti’nin cazip koşullarla kurgulanmış kampanyasının üst limiti 50.000 TL gibi oldukça yüksek bir rakamda tutulmuş.

Kampanyaya katılan esnaflar, 3.000 TL tutarında krediyi 9 ay vadeli çektikleri takdirde % 0.89 faiz oranından yararlanıyorlar. Bu vadeyi seçen esnaf için kredi tahsis ücreti olarak sadece 89 TL alınıyor. Krediyi 31 Ocak tarihine kadar kullananlar aylık sadece 349 TL’lik taksitlerle geri ödeme yapabiliyorlar.

Garanti’nin esnafa özel Ocak ayı kampanyasında diğer kredi tutarları ve vadeler de düşünülebilir. Örneğin 10.000 TL tutarında bir krediye ihtiyacınız varsa bunu 250 TL kredi tahsis ücretiyle almak mümkün… 24 ay vadeyle ödenmesi halinde uygulanan faiz oranı sadece % 1.29 oluyor. Aylık 490 TL taksitler halinde geri ödenebiliyor. 48 ay vadeyle 30.000 TL kredi çekenler, faiz oranı % 1.29, 60 ay vadeyle 50.000 TL kullanılırsa % 1.25 olarak uygulanıyor. 30.000 TL ve 50.000 TL seçeneklerinde kredi tahsis ücretinin 550 TL olduğunu belirtelim.

Son günlerde doların aniden yükselmesi, piyasada dolaşan para miktarının azalması gibi nedenlerle sıkışan esnaflar, Garanti’nin bu sıkışık piyasada sunduğu avantajlı faiz oranları ve vadeleri düşünebilirler. Esnafın yüzünü güldürecek Ocak ayı kredisini hemen hayata geçiren Garanti Bankası, her seviyede krediye ihtiyaç duyan esnaf müşterilerine 2014 yılına şanslı başlama fırsatı veriyor.

Garanti Bankası’nın Ocak Ayı Esnaf Kredisi kampanyasıyla ilgili detaylı bilgileri Garanti şubelerinde müşteri temsilcinizle görüşerek alabileceğiniz gibi Garanti internet sitesini ziyaret ederek veya telefon bankacılığı müşteri hattına telefon ederek de arzu ettiğiniz her bilgiyi alabilirsiniz.

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
Emekli Maaşını Finansbank’a Taşıyan 200 TL Kazanıyor

Finansbank'ın 200 TL hediyeli emekli maaşı taşıma kampanyası yeni yılda da tüm hızıyla devam ediyor. Büyük ilgi gören kampanyası kapsamında...

Kapat