Biriken Borcu Kapatmak İçin Denizbank Borç Transferi Kredisi

Denizbank, farklı bankalara borcu biriken, ödemekte zorlanan, yüksek faiz oranları yüzünden bunalanlar için yeni bir fırsat sağlıyor. Halk arasında borç kapatma kredisi veya borç çevirme kredisi olarak bilinen Borç Transferi Kredisi’ni yeni yılla birlikte devreye sokan Denizbank, borcu olan herkesin bu fırsattan yararlanabilmesi için dosya masrafı da almadan % 0.89 cazip faiz oranını teklif ediyor.

Denizbank’a borç transferi yapılmasında sistem şöyle işliyor: Denizbank öncelikle diğer bankalara olan borçlarınızı kapatıyor. Böylece yüksek faiz oranlarıyla ödenemez hale gelen tüm borçlarınızdan kurtulmuş oluyorsunuz. Rahat bir nefes aldıktan sonra Denizbank’a 72 aya varan vadelerle geri ödeme imkanını elde ediyorsunuz. Kredi kullanımında 12 aya kadar vadelerde kredi tutarının % 2’si kadar peşin komisyon alınıyor.

Gerek kullanılan ihtiyaç kredileri, gerekse kredi kartı borçları bazı dönemlerde hepimiz için sorun oluşturabiliyor. Borçları tek bir bankada toplayarak uygun faiz oranlarıyla dosya masrafsız olarak uzun vadeye yaymak, tüm borçlular için eşsiz bir fırsat olabilir. Denizbank Borç Transfer Kredisi, 72 aya kadar vadelerde, 50.000 Liraya kadar dosya masrafsız olarak kullanıldığı için, üstüne bir de dosya masrafsız olması nedeniyle değerlendirilmesi gereken cazip bir seçenek olarak dikkate alınabilir.

Denizbank’ın uygun maliyetli borç transferi fırsatından yararlanmak isteyenlerin en yakın Denizbank şubesine uğramaları yeterli… Denizbank şubesinde müşteri temsilcinizle konuşarak diğer bankalara olan borçlarınızı kapatmalarını ve sadece tek bankaya borçlanmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Gerekli belgeleri yanınızda götürdüğünüz takdirde işlemlerinizin en kısa sürede tamamlanacağına emin olabilirsiniz.

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Ocak Ayı Esnaf Kredisi

Garanti Bankası yeni yılla birlikte esnafa ilk sürprizini yaptı ve sadece esnaf müşterilerine özel kredi kampanyasının startını verdi. Esnafa her...

Kapat