Yapı Kredi Günde 10 Liraya 36 Ay Vadeli Masrafsız Yılbaşı Kredisi

Yapı Kredi Bankası’nın geleneksel yılbaşı kredisi kampanyası cazip fırsatlarla başladı. Günde sadece 10 Liraya 9.000 TL masrafsız kredi vermeye başlayan Yapı Kredi’nin yılbaşı kampanyası 31 Aralık’a kadar sürprizlerle devam edecek. Fırsatı değerlendirenler, 9.000 TL masrafsız yılbaşı kredisinin geri ödemesini 36 ay vadeyle günde 10 TL’ye yapmanın rahatlığıyla yeni yıla giriş yapacaklar.

Yapı Kredi şubelerine yılbaşı coşkusunu erken getiren kampanya, yeni yıla girerken ihtiyaçlarını ertelemek istemeyenlerin, geri ödemesini de uzun vadeye yaymak isteyenlerin tercihi olmaya aday gibi duruyor. 36 ay vadeli yılbaşı kredisinin % 1.09 cazip faiz oranının yanısıra bir de masrafsız olması bu kampanyaya ayrı bir güzellik katıyor. Kampanyaya katılanlardan masraf adı altında herhangi bir ücret alınmıyor. Çünkü yılbaşı kredisinin toplam masrafları için grup hayat sigortası, kredi açılış ücreti, katkı payı ve vergiler dahil ediliyor. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına ve taksit tutarlarına vergi ve fonlar dahil bulunuyor. Üstelik yılbaşı krediniz aynı gün içerisinde çıkıyor ve hesabınıza geçiyor.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Yapı Kredi Yılbaşı Kredisi için başvurular internet ortamında Yapı Kredi web sitesinde bulunan Kredi Şimdi sayfası üzerinden yapılabiliyor. Başvuruyu bizzat şubeden yapmak isteyenler de Yapı Kredi şubelerindeki müşteri temsilcileriyle irtibat kurarak detaylı bilgi alabiliyor ve işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Yılbaşı kredinizi çekmek için Yapı Kredi şubesine gittiğinizde nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi olarak son 2 aya ait güncel maaş bordrolarından bir tanesi veya antetli kağıda yazılmış şirket yetkilileri tarafından imzalanmış maaş yazısının yanınızda bulunması gerekiyor. Serbest meslek sahipleri ise, son vergi levhasının fotokopisini götürebiliyorlar. Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi yeterli oluyor.

Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi isteniyor. Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde herhangi bir belgenin beyanı gerekmiyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Bireysel Finansman Kredisi Nasıl Alınıyor?

Denizbank, acil ve yüksek tutarlı nakde ihtiyaç duyanlar ve bunu 120 ay gibi uzun vadede geri ödemek isteyenler için "Evin...

Kapat