Şekerbank Taksitli Kredili Mevduat Hesabı Nasıl Açılıyor?

Şekerbank yeni uygulamaya koyduğu Taksitli Kredili Mevduat Hesabı ile müşterilerinin uzun vadeli taksit fırsatlarından yararlanması için kolaylık sağlamaya başladı. Son günlerde gündeme gelen taksit sınırlamasının olumsuz etkisini hafifletmek isteyen Şekerbank’ta açtıracağınız bir Kredili Mevduat Hesabı sayesinde limitinizi veya borç bakiyenizi 3 ile 60 ay arası vade seçenekleriyle taksitlendirme avantajını yakalıyorsunuz. Böylece taksit sınırlamasının getireceği bütün sıkıntılardan uzak kalıyorsunuz. Yeni gelen taksit sınırlaması nedeniyle mağdur olduysanız bu sıkıntının çözümü Şekerbank’tan geliyor.

Taksitli Kredili Mevduat Hesabının Avantajları

Kısaca KMH olarak bilinen Şekerbank Kredili Mevduat Hesabınıza normal piyasa faizinden daha düşük bir faiz oranı uygulanıyor.

Borcunuzu tercih ettiğiniz vadeye göre, isterseniz kısa, isterseniz uzun vadede düşük taksitlerle ödeme imkanını yakalıyorsunuz.

Her defasında yeni bir kredi başvurusunda bulunmadan istediğiniz zaman taksitli kredi kullanma imkanı sağlanıyor.

Taksitli Kredili Mevduat Hesabı Nasıl Açılıyor?

Şekerbank Taksitli Kredili Mevduat Hesabınız olması için herhangi bir Şekerbank şubesine uğramanız yeterli oluyor. Çok cüzi miktarlar için bile Kredili Mevduat Hesabı açtırmanız mümkün…

Hesabınızı açtırdıktan sonra minimum 500 TL, maksimum 30.000 TL tutarında Taksitli KMH kullanabilirsiniz. Taksitli Kredili Mevduat Hesabınıza uygulanan faiz oranı aylık % 1,13 oluyor. Vergilerle birlikte aylık maliyet oranı % 1,35, yıllık maliyet % 16,2 şeklinde gerçekleşiyor.

Şekerbank müşterilerinin Taksitli KMH kullanımından dolayı tahsis ücreti, dosya ücreti gibi isimler altında herhangi bir ücret veya komisyon talep edilmiyor.

Taksitli KMH ekstresi Şekerbank sisteminde kayıtlı e-mail adresinize ücretsiz olarak gönderiliyor. Birçok banka e-mail yollamak için ücret talep ederken Şekerbank’ta bu işlem ücretsiz gerçekleşiyor.

Taksitli KMH Ödeme Hesabı Nedir?

Taksitli KMH taksit ödemelerinizin otomatik olarak tahsil edileceği hesaba Takstli KMH Ödeme Hesabı adı veriliyor. Taksitli KMH işlemlerinde ödeme hesabınız otomatik olarak Kredili Mevduat Hesabınız olarak seçiliyor.

Taksitli Kredili Mevduat Hesabı taksit ödeme gününüz tercihinize göre ayın ilk iş günü, 5, 10, 15, 20, 25’i seçeneklerinden biri olabiliyor. Ödemeleriniz otomatik olarak Kredili Mevduat Hesabınızdaki artı bakiyeden ya da talep etmeniz halinde KMH limitinizden tahsil ediliyor. Aylık ödemelerinizi yapmak için ödeme hesabınıza para yatırmanız yeterli oluyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi 0.99 Faizli Dosya Masrafsız

Garanti Bankası her yıl olduğu gibi Yılbaşı Kredisi kampanyasını erken başlattı. Garanti reklamlarının sevimli tavuğunun "Seneye görüşürüz" esprisiyle tanıtılan yılbaşı...

Kapat