İş Bankası 2014 Yeni Yıl Kredisi

Türkiye İş Bankası, 31 Aralık tarihine kadar devam edecek Yeni Yıl 2014 Kredisi kampanyasını aylık % 0.90 cazip faiz fırsatıyla başlattı. Sadece çalışanları ve emeklileri değil, serbest meslek sahiplerinin tamamını kapsayan yeni yıl kampanyası, İş Bankası’nın her zaman kullandığı “Türkiye’nin bankası, hayallerinizin yanında” sloganını haklı çıkartacak her bütçeye uygun cazip koşullar sunuyor.

İş Bankası’nın 2014’e huzurlu girmek isteyenler için düzenlediği Yeni Yıl Kampanyasında aylık % 0.90 faiz oranı ve 12 ay vadeyle 5.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Toplumun her kesimi için açık olan bu kampanyadan daha yüksek tutarlarda, örneğin 50.000 TL’ye kadar kredi kullanmak isteyenler için de ayrıca farklı vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla cazip kredi imkanı da sunuluyor.

Kampanya kapsamında 12 ay vadeyle 5.000 TL yılbaşı kredisi çekmek isterseniz aylık bazda 446.50 TL taksit ödemesi yapmanız yeterli oluyor. 10.000 TL tutarında kredi çekip bunu 24 ay vadede ödemeyi tercih ederseniz aylık faiz oranı % 0.99 olurken aylık taksit ödemeniz 446 TL’den 481 TL’ye yükseliyor. Böylece küçük bir taksit farkıyla daha uzun vadeli yeni yıl kredisi kullanma fırsatınız oluyor.

İş Bankası’nın başlattığı 2014 yeni yıl kampanyasına bir an önce katılmak için şubeye gitmek, cep telefonu veya internetten başvuru kanallarını kullanabilirsiniz. Cep telefonundan hemen başvuru yapmak isterseniz mesaj kısmına sıasıyla NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS göndermeniz yeterli… Böylece şubeye gitmeden başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

İş Bankası’nın yeni yıl kampanyasına ayrıca tüm Bankamatik’lerden, 0 850 724 0 724 no’lu Telefon Şubesinden, İşCep, İşPad veya İşWap’tan da katılmanız mümkün… Bunların yanısıra İş Bankası şubelerinden size en yakın olanına giderek de başvurunuzu yapabilirsiniz. Hangi kanalı seçerseniz seçin, hepsinin ortak özelliği cevabın veya onayın hemen geliyor olması…

One Response to İş Bankası 2014 Yeni Yıl Kredisi

  1. hüseyin dedi ki:

    emekli maaşı taşıma işlemi nasıl yapılıyor. bu konuyu açar mısınız?

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Şekerbank Taksitli Kredili Mevduat Hesabı Nasıl Açılıyor?

Şekerbank yeni uygulamaya koyduğu Taksitli Kredili Mevduat Hesabı ile müşterilerinin uzun vadeli taksit fırsatlarından yararlanması için kolaylık sağlamaya başladı. Son...

Kapat