Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi 0.99 Faizli Dosya Masrafsız

Garanti Bankası her yıl olduğu gibi Yılbaşı Kredisi kampanyasını erken başlattı. Garanti reklamlarının sevimli tavuğunun “Seneye görüşürüz” esprisiyle tanıtılan yılbaşı kampanyasında Garanti müşterileri, % 0.99 faiz oranıyla, dosya masrafsız olarak ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Kampanya kapsamında kredi tahsis ücreti ya da peşin komisyon gibi isimler altında herhangi bir dosya masrafı alınmıyor.

Garanti’nin sunduğu 2014 Yılbaşı Kredisi’nde 3.000 TL tutarında ve 9 aylık vade için aylık 0,99 faiz oranı şeklinde belirlendi. Bunun dışındaki vade ve kredi tutarları için % 1,09 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor. Üstelik yeni yıla masraflarını ertelemeden daha rahat koşullarda girmek isteyenler 50.000 TL’ye kadar kredi dilimlerinden 60 aya kadar vadelerle yararlanıyorlar. Diğer vadelerde ve tutarlarda aylık % 1,09 faiz uygulanıyor. Örneğin 36 ay vadeli olarak 20.000 TL ya da 60 ay vadeli olarak 50.000 TL ihtiyaç kredisini % 1.09 faiz oranıyla kredi çekilebiliyor. 3.000 TL’nin dışındaki iğer kredi seçeneklerinde de peşin komisyon ya da kredi tahsis ücreti uygulanmıyor, yani dosya masrafı alınmıyor. Başka bir deyişle 50.000 TL tutarında kredi çekseniz bile dosya masrafı ödemiyorsunuz.

Garanti Yılbaşı Kredisi’yle yeni yıla girenler 9 ay vadeli olarak 3.000 Lira almaları durumunda aylık 353 TL taksit ödüyorlar. Sigorta ve vergiler dahil masraflar toplamı ise 22,50 TL olarak gerçekleşiyor. Böylece kredinin aylık maliyet oranı % 1,34 olarak gerçekleşiyor.

Bankanın Aralık ayı boyunca devam edecek kampanyasına başvuru yapmak için Garanti şubelerine uğramak yeterli oluyor. Yılbaşı kredisi için bankanın internet sitesini ziyaret ederek de pratik bir başvuru kanalı olarak öne çıkıyor.

2013 yılı içinde düzenlediği değişik kredi kampanyalarıyla dikkat çeken ve müşterilerinden olumlu yorumlar alan Garanti Bankası yeni yıl kredileri için elini çabuk tutan banka oldu. Garanti’nin 2014 yılında da cazip kredi kampanyalarını sürdürmesi bekleniyor. Düşük maliyetli kredi seçenekleri sunan Garanti nakit ihtiyaçları için kolay ve hızlı çözümler sunuyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Emeklilere İkramiye Gibi 250 TL Bonus Fırsatı

Denizbank emekli müşterileri için hayata geçirdiği kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Emekli maaşlarını Denizbank şubelerinden veya E-Devlet sitesi üzerinden Denizbank'a...

Kapat