Finansbank Kamuluya Özel 2014 Yılbaşı Kredisi

Finansbank’ta kamu çalışanları her zaman değerli ama 2014 yılına adım adım yaklaştığımız şu günlerde çok daha değerli… Finansbank’ın Aralık ayı sonuna kadar devam edecek Kamu Kredisi kampanyası, yeni yıl heyecanını da yansıtacak cazip özelliklerle donatıldı. Taksit vadesi 60 ayda tutulurken faiz oranı 60 ay vade için % 1.09’a kadar indirildi. Kampanyaya katılmayı düşünen kamu çalışanlarının sadece 99 TL dosya masrafıyla bu fırsattan yararlanmasına imkan tanındı.

Finansbank’ın kamu çalışanlarına özel düzenlediği 2014 yılbaşı kredisi kampanyasında aylık % 1.09 cazip faiz oranı, 60 ay vade ve sabit 99 TL dosya masrafı gibi özellikler bulunuyor. Cep telefonundan 5030’a TC kimlik numarasını gönderen her kamu çalışanına açık olan kampanyaya Finansbank internet sitesi üzerinden de başvuru yapılabiliyor. Klasik yolu izlemek isteyenler ise kendilerine en yakın Finansbank şubesine uğrayarak kısa yoldan başvuru yapabiliyorlar.

Finansbank kamu kampanyasından 3.000 TL ile 10.000 TL arasında istediğinize uygun miktarda yılbaşı kredisi çekmek mümkün… Taksit vadesi 24 ay ile 60 ay arasında değişiyor. Hangi miktarı veya hangi vadeyi seçerseniz seçin faiz oranı değişmeden aylık & 1.09’da sabit kalıyor. Aynı şekilde dosya masrafı da miktardan veya vadeden bağımsız olarak hiçbir değişiklik göstermeden 99 TL’de sabitleniyor. Kampanya kapsamında 3.000 TL yılbaşı kredisi çeken kamu çalışanları 24 ay vadede her ay 146 TL geri ödeme yapıyorlar. 10.000 TL tutarında krediyi 60 ay vadeyle çekmek isteyenlerin ise aylık 242 TL geri ödeme yapması yeterli oluyor.

Kamu çalışanlarının kampanyaya ön başvuruları, 5030’a TC kimlik numarasını göndermek suretiyle hemen gerçekleşiyor. İsteyenler de Finansbank internet sitesindeki Anında Başvur butonuna tıklayarak ön başvuru yapabiliyorlar. Ön başvuru sonucu olumlu ise istenilen Finansbank şubesinden Yılbaşına Özel Kamu İhtiyaç Kredisi kesin başvurusu tamamlanabiliyor.

Başvuru için gerekli evraklar

Nüfus Cüzdanı aslı veya noter tasdikli sureti
Kamu Kimliği (Kamu Personeli olduğunuzu gösteren bir kimlik kartı)
Gelir Belgesi
Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş) gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası 2014 Yeni Yıl Kredisi

Türkiye İş Bankası, 31 Aralık tarihine kadar devam edecek Yeni Yıl 2014 Kredisi kampanyasını aylık % 0.90 cazip faiz fırsatıyla...

Kapat