Denizbank Emeklilere İkramiye Gibi 250 TL Bonus Fırsatı

Denizbank emekli müşterileri için hayata geçirdiği kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Emekli maaşlarını Denizbank şubelerinden veya E-Devlet sitesi üzerinden Denizbank’a transfer eden SGK emeklileri, hemen o anda 100 TL hoşgeldin Bonusu hediye kazanıyorlar. Buna ek olarak Emekli Bonus ile 1 yıl boyunca market alışverişlerinde 150 TL’ye varan Bonus kazanma fırsatını elde ediyorlar. İkisini birleştirince ortaya Denizbank’ın 250 TL ikramiye gibi Bonus fırsatı çıkıyor. Böylece emeklisini Denizbank’a transfer eden emekliler, Denizbank’ta ayrıcalıklı olmanın keyfini çıkarıyorlar.

Denizbank emekliler için başlattığı Emekli Bankacılığı hizmetiyle müşterilerinin hayatına değer katmayı hedeflerken emekliliğin keyfini çıkartmak için gereken kampanyalara ara vermeden yenilerini eklemeye devam ediyor. Ülke genelinde sayıları 600’ü aşan Denizbank şubeleri, PTT şubeleri veya internetteki E-Devlet şifresiyle emeklilerin maaşının Denizbank’a kolayca transferini sağlarken özel kampanyalar da düzenliyor.

Denizbank’ın emekli müşterilerine özel kampanyaları şöyle sıralanıyor:

Emekli Bonus ile indirimli alışveriş Fırsatı.
Emeklilere 250 TL ikramiye gibi Bonus Fırsatı.
Emekli maaşını Denizbank’a transfer eden emeklilere 100 TL hoş geldin Bonusu hediyesi.
Emekli Bonus ile 1 yıl boyunca market alışverişlerinde 150 TL’ye varan Bonus kazanma fırsatı.

Denizbank’ın 10 Eylülde başlattığı emekli maaş transferi kampanyası 31 Aralık akşamına kadar devam ediyor. Kampanya avantajlarından 31 Aralık 2013 tarihine kadar Emekli Bonus kredi kartı ile Kurtaran Hesap başvurusu yapıp başvuruları onaylanan ve 28 Şubat 2014 tarihine kadar SGK emekli maaşını DenizBank’tan almaya başlayan emekliler yararlanabiliyor. Bu arada kampanyanın ilk 10.000 başvuru için geçerli olduğunu da hatırlatalım.

28 Şubat 2014 tarihine kadar Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan aldığı emekli maaşı DenizBank’a yatmaya başlayan Kurtaran Hesap sahibi emeklilerin Emekli Bonus kredi kartlarına Hoşgeldin Bonusu olarak 100 TL hediye ediliyor.

Ayrıca kampanyaya katılan emeklilerin Emekli Bonus kartlarıyla yapacağı market harcamaları için, 1 yıl süreyle harcama tutarının % 10’u kadar bonus kazanma fırsatı sunuluyor. Bonus tutarı aylık 30 TL’yi, yıllık toplamda 150 TL’yi aşamıyor.

Kampanya ilk 10,000 başvuru için geçerli olduğu için başvuru sayısına ulaşılması halinde kampanyanın 31 Aralık 2013 tarihinden önce sona erme ihtimali bulunuyor. Bu yüzden emekli maaşanı Denizbank’a transfer etmeyi düşünen emeklilerin bir an önce Denizbank şubelerine uğrayarak bilgi alması gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Günde 10 Liraya 36 Ay Vadeli Masrafsız Yılbaşı Kredisi

Yapı Kredi Bankası'nın geleneksel yılbaşı kredisi kampanyası cazip fırsatlarla başladı. Günde sadece 10 Liraya 9.000 TL masrafsız kredi vermeye başlayan...

Kapat