Denizbank Bireysel Finansman Kredisi Nasıl Alınıyor?

Denizbank, acil ve yüksek tutarlı nakde ihtiyaç duyanlar ve bunu 120 ay gibi uzun vadede geri ödemek isteyenler için “Evin mi var, Kredin var” adı altında Bireysel Finansman Kredisi’ni müşterilerine sunuyor. Denizbank’ın Bireysel Finansman Kredisi’nin diğer bütün bankaların verdiği klasik ihtiyaç kredilerinden en önemli farkı, 125.000 TL gibi yüksek tutarlarda kredi çekilip bunun 120 aya varan uzun vadelerde geri ödenebilmesi…

Denizbank Bireysel Finansman Kredisi kullanarak yüksek tutarlı nakit kredi çekebilmek için herhangi bir Denizbank şubesine uğrayıp evinizi teminat göstermeniz gerekiyor. Böylece yüksek tutarlı nakit ihtiyaçlarınızı karşılayıp, varsa diğer bankalara olan kredi borçlarınızı rahatça kapatma fırsatını elde ediyorsunuz. Bunu yaparken de 120 aya varan vadelerden, düşük faiz oranlarından ve uygun koşullarda geri ödeme avantajından yararlanıyorsunuz.

Denizbank Bireysel Finansman Kredisi Özellikleri

Denizbank’ın müşterilerine sunduğu Bireysel Finansman Kredisi’nde evinizin ekspertiz değerinin maksimum % 50’sine kadar kredi imkanı var. Evinizin ekspertiz değeri 200.000 TL ise bunun % 50’sine kadar bireysel finansman kredisi çekebiliyor, 120 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla geri ödeyebiliyorsunuz. Klasik ihtiyaç kredilerinde en uzun vadenin 60 ay olduğu düşünülürse iki kat fazla vade avantajından yararlanabiliyorsunuz.

Denizbank Bireysel Finansman Kredisi’ni özellikle çeşitli bankalara birikmiş olan ve ödemekte zorlandığınız borçlarınızı ödemekte kullanabilirsiniz. Her bankanın verdiği borç kapatma kredilerine benzemekle birlikte, yüksek tutarıyla ve uzun vadesiyle onlardan farklı ve avantajlı özellikler taşıyor.

Hangi Belgeler Gerekli

Denizbank Bireysel Finansman Kredisi’ne başvuru yaparken nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisi ve gelir belgesi yeterli oluyor. Ücretli çalışıyorsanız maaş bordrosu veya şirketin imza sirküleriyle birlikte maaş yazısı gerekiyor. Serbest meslek sahibiyseniz son 3 yıllık vergi levhanızı yanınızda bulundurmanızda fayda var.

Denizbank Bireysel Finansman Kredisi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için tüm Denizbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığına başvurmanız yeterli oluyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Olduğunda Öde Esnafım Kredisi

Akbank'ın esnaflara yönelik başlattığı son kampanyasının reklam filmi tüm esnafların gözdesi haline geldi. Özellikle de, kampanyanın ana sloganı olan "ödeme...

Kapat