Akbank Olduğunda Öde Esnafım Kredisi

Akbank Olduğunda Öde Esnafım Kredisi

Akbank’ın esnaflara yönelik başlattığı son kampanyasının reklam filmi tüm esnafların gözdesi haline geldi. Özellikle de, kampanyanın ana sloganı olan “ödeme planınızı yıl içinde istediğiniz gibi ayarlayın” sözleri, şu günlerde iki yakasını bır araya getirmekte zorlanan esnafın umutlarını artırmakla kalmayıp önümüzdeki günlere güvenle bakmasını sağlıyor. Ekmek teknesini çalıştırabilmek için ihtiyaç duyduğu maddi kaynağı kendi bütçesine uygun koşullarda sağlayabilme umudunu canlı tutuyor.

Akbank bir ilki daha gerçekleştirerek esnafın günlük alışverişinde önemli yer tutan “olduğunda öde” sözünü bankacılık alanında hayata geçiriyor. Başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ ile İlker Ayrık’ın oynadığı reklam filminde “Esnafımızdan öğrendik, esnafımıza özel yepyeni bir krediyi hayata geçirdik” diyen Akbank, krdesini şimdi alanlar için ödeme planını yıl içinde istedikleri gibi ayarlama fırsatı sunuyor.
Esnafımızdan öğrendik, esnafımıza özel yepyeni bir krediyi hayata geçirdik. Başka bir deyişle Akbank’ın esnaf kredisi kampanyasına katılanlar, geri ödemesini 1 yıl içinde diledikleri gibi yapabilme özgürlüğüne kavuşuyorlar.

Akbank Olduğunda Öde Esnafım Kredisi kampanyası, 12 ay vadeye kadar olan kredi başvuruları için geçerli… Diledikleri miktarda krediyi çeken esnaf, kampanya kapsamında anapara ödemesini, kredinin maksimum vadesini aşmamak şartıyla istediği tutarda ve zamanda yapabiliyor. Kredi faizi ise, kullanıldığı tarihten itibaren üç ayda bir tahsil ediliyor. Ayrıca ana para ödemelerinde erken kapama komisyonu alınmadığını da belirtelim.

Akbank Olduğunda Öde Esnafım Kredisi kampanyasının 4 önemli özelliği var. Bunları kısaca şöyle sıralayabiliriz:

1. Krediniz 1 günde hesabınıza geçiyor. 1 günde kredi uygulamasıyla 50.000 TL’ye kadar olan kredi talepleri, belgelerin tamamlanıp onay almasından sonraki 24 saat içerisinde karşılanıyor.

2. Kredi ödemelerinizi 1 yıl içerisinde istediğiniz zaman istediğiniz tutarda yapabiliyorsunuz.

3. İşler iyi gittiğinde çok, kötü gittiğinde az ödeme avantajı sunuluyor ki, maaş gibi düzenli bir geliri olmayan, kasaya giren parası her gün değişen esnaf için çok önemli…

4. Faiz oranlarında olabilecek değişikliklerden etkilenmiyorsunuz. Faizler yükselse bile ödemeniz gereken tutar aynı kalıyor.

Akbank Olduğunda Öde Esnafım kampanyasıyla ilgili daha ayrıntılı bilgiyi size en yakın Akbank şubesine uğrayarak müşteri temsilcinizden öğrenebileceğiniz gibi Akbank internet şubesine giriş yaparak da öğrenebilirsiniz. Ayrıca hazır internet sitesine girmişken kredi başvurunuzu da yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Borcuna Sadık Müşteriye Özel Düşük Faizli Kredi

ING Bank yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında şimdiye kadar yapılmayanı yaptı. Daha önce ihtiyaç kredisi alıp da borcuna sadık olan, ödemesini...

Kapat