Odeabank Ne İstersen Bank’O Sende Kampanyası

Ülkemizin en yeni bankası Odeabank’ın geniş ilgi toplayan kredi kartı Bank’O Card Axess’in tüm müşterileri için başlattığı “Ne istersen, Bank’O Sende” ve “Opet’te 30 TL Hediye” kampanyalarının her ikisi de tüm hızıyla devam ediyor. Cazip fırsatlar sunan Hoşgeldin Kampanyalarından faydalanmak için öncelikle Bank’O Card Axess sahibi olmak gerektiği için Odeabank’tan kredi kartı sadece 1 TL’ye alınabiliyor.

Odeabank Ne İstersen Bank’O Sende Kampanyası

Hülya Avşar’lı televizyon reklamlarıyla desteklenen “Ne İstersen Bank’O Sende” kampanyasında Odeabank Bank’O Card Axess sahiplerini ilk alışverişte 50 TL tutarında chip-para bekliyor. Buna ek olarak ayrıca bedava 1.000 TL taksitli avans fırsatı var. Taksitli avansınızı 12 aya kadar vadeli faizsiz ve masrafsız olarak hemen kullanabiliyorsunuz. Artı olarak da yurtiçi ve yurtdışında yapılan 100 TL üzeri tüm alışverişlerde 3 taksit ayrıcalığı sunuluyor.

31 Aralık akşamına kadar geçerli olan bu kampanyada 50 TL chip-para hediyesi, kredi kartının onaylandığı gün başlıyor. 30 gün içerisinde ve sadece yurt içinde Bank’O Card Axess kartıyla yapılan ilk alışveriş için geçerli oluyor. 50 TL’nin altındaki alışverişler için yalnızca alışveriş tutarı kadar chip-para karta yüklenior. Chip-para ödül tutarı takip eden ilk kredi kartı hesap özetine yansıtılıyor. Chip-para ödülünün karta yüklendiği gün itibariyle kullanım süresinin 30 gündür olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

1.000 TL Taksitli Avans kampanyasında bir müşteri tüm Bank’O Card Axess kredi kartlarıyla 3-12 ay vadeli toplam 1.000 TL ücretsiz ve faizsiz taksitli avans çekebiliyor. Kullanılabilir nakit avans limiti dahilinde aynı gün içerisinde 100 TL ile 15.000 TL arasında taksitli avans kullanmak mümkün… Kampanya 12 aya varan vadelerle yapılan ilk 1.000 TL’lik kullanımda geçerli olduğu için bu tutarın üzerindeki kullanımlar için bankanın cari ücret / faiz oranları uygulanıyor. Kampanya toplam 20.000 TL tutarında taksiti avans işlemiyle sınırlı… 3 taksit kampanyası ise 100 TL ve üzeri yurt içi ve yurt dışında yapılacak peşin harcamalar için geçerli…

Odeabank Opet’te 30 TL Hediye Kampanyası

Odeabank’ın sunduğu Bank’O Card Axess ile Opet istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılan 75 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt veya otogaz alışverişine 30 TL değerinde akaryakıt veya otogaz hediye ediliyor.

1 Ekim – 15 Kasım 2013 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi OPET ve SUNPET istasyonlarında bulunan Axess POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde yapılacak olan 75 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt veya otogaz alımına, Axess üyesi OPET ve SUNPET istasyonlarında geçerli 30 TL akaryakıt veya otogaz alımında kullanılabilecek chip-para hediye ediliyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için farklı günlerde ve tek seferde 75 TL ve üzeri tutarda en az dört harcama yapılması gerekiyor. Aynı gün içerisinde yapılan harcamalardan yalnızca biri kampanyaya dahil ediliyor.

Kart sahibi, her bir kartı için kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilirken en fazla 30 TL değerinde chip-para kazanabiliyor. Kazanılan chip-para’lar dördüncü 75 TL’lik akaryakıt veya otogaz alımından sonra anında karta yükleniyor ve yüklendiği andan itibaren 22 Kasım 2013 tarihine kadar kampanyaya katılan Axess üyesi OPET ve SUNPET istasyonlarından yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımında kullanılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Dosya Masrafsız Kamu Kredisi – Şubat 2014 Ödemeli

Denizbank'ın tüm kamu çalışanları için başlattığı 2014 Şubat Ödemeli Dosya Masrafsız Kamu Kredisi kampanyası hız kesmeden devam ediyor. Televizyon reklamlarıyla...

Kapat