Finansbank Tek SMS ile Alması Kolay İhtiyaç Kredisi

Düzenlediği her kampanyayla tüketicinin yanında olan Finansbank, sadece tek SMS ile başvuru yapılabilen “Alması Kolay, Ödemesi Kolay İhtiyaç Kredisi” kampanyası düzenledi. TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak katılabileceğiniz Finansbank kampanyasında aylık % 0.49 gibi çok düşük faiz oranıyla ve 12 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi çekebiliyorsunuz.

Finansbank’ın kampanyasına katılmak için TC kimlik numaranızı 5030’a göndererek ön başvurunuzu SMS ile hemen yapabilirsiniz. İsterseniz bu işlemi Finansbank internet sitesine giriş yaparak Anında Başvur butonuna tıklamak suretiyle de gerçekleştirebilirsiniz. Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz Finansbank şubesinden ihtiyaç kredisi kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Finansbank’ın alması kolay, ödemesi kolay kampanyasından 3.000 TL ihtiyaç kredisi çekmeniz halinde aylık % 0.49 cazip faiz oranından yararlanıyorsunuz. Bu faiz oranı 12 ay vadeye kadar geçerli… Eğer 15 aya kadar vade düşünüyorsanız aylık % 0.69 faiz oranını düşünebilirsiniz. 3.000 TL’nin dışındaki diğer kredi tutarları ve vade koşullarını öğrenmek isterseniz Finansbank şubeleri veya Finansbank internet sitesinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çok cazip faiz oranlarından yararlanmak için hemen kredi başvurunuzu tek SMS ile yapın, sonra da en yakın Finansbank şubesini ziyaret edin. Finansbank kredi ihtiyaçlarınızı aynı gün karşılamakla kalmıyor, 3 ay sonra ödeme fırsatını da sunuyor. Geri ödemelerinizi Finansbank ATM’lerinden, internet şube ve mobil şubesinden sıra beklemeden kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kredinin aynı gün hesabınıza geçebilmesi için; başvuru evraklarının eksiksiz olması, başvurunun sabah yapılması ve kredi tutarının 10,000 TL’ye kadar olması gerekiyor. 10,000 TL’nin üzerindeki kredi taleplerinde hesabınıza geçmesi 1 gün sonraya kalabiliyor.

Finansbank’ın “Alması Kolay, Ödemesi Kolay” kampanyasına başvuru için sadece kimlik belgeniz (nüfus cüzdanı) ve gelir belgesi yeterli oluyor. Bunların dışında kefil, ikametgah belgesi vs. istenmiyor. Dolayısıyla Finansbank şubesine giderken yanınıza sadece kimlik belgenizle gelir belgenizi almanız yetiyor da artıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank’tan KOBİ’lere Altın Biriktiren Hesap

Finansbank'ın ülkemizdeki tüm KOBİ'lere yönelik olarak başlattığı Altın Biriktiren Hesap ile ticari kredi kartınızdan veya tüzel vadesiz hesabınızdan sadece bir...

Kapat