Denizbank Dosya Masrafsız Kamu Kredisi – Şubat 2014 Ödemeli

Denizbank’ın tüm kamu çalışanları için başlattığı 2014 Şubat Ödemeli Dosya Masrafsız Kamu Kredisi kampanyası hız kesmeden devam ediyor. Televizyon reklamlarıyla da desteklenen Denizbank kampanyasına kolayca başvurulurken beklemeden kredi kullanma imkanı da sunuluyor. Bunların yanısıra bir de 77 aya varen vade sürprizi geliyor. Kamu çalışanlarına yönelik ihtiyaç kredisi kampanyasının en güzel yanları ise hiç beklemeden alınabilmesi, 77 aya varan vade imkanıyla dosya masrafı olmaması ve 2014 yılı şubat ayına kadar erteleme imkanı sunulması… Bu üç özellik bir araya gelince Denizbank kampanyasının cazibesi de haliyle artıyor.

Denizbank Kamu Kredisi kampanyasında faizler aylık % 0.77’den başlıyor. Bu oran şu anda bankaların müşterilerine teklif ettiği en düşük faiz oranları arasında yer alıyor. 77 aylık vade seçeneği ise Denizbank dışındaki hiçbir bankanın teklifleri arasında yer almıyor. 77 ay vade, % 0.77 faiz oranı ve 2014 şubatına kadar erteleme fırsatlarının aynı kampanyada buluşmuş olması Denizbank müşterilerine önemli avantajlar getiriyor.

Kampanyaya katılan kamu çalışanları maaşlarının 17 katına kadar kredi kullanabiliyorlar. Dosya masrafsız olarak 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi için başvuru yapılabiliyor. Doktordan polise, askerden öğretmene tüm kamu çalışanlarının katılabildiği kampanyada tüm koşullar kredi kullanıcılarının lehine gibi gözüküyor.

Denizbank Her Derde Deva kredilerinin en yenisi olarak sunulan Kamu Kredisi Kampanyasında 12 ay vade için % 0.77 faiz oranı uygulanırken başvuru yapmak için en az 1.000 TL maaş alıyor olmak gerekiyor. Maaş rakamının bu kadar düşük tutulması sonucunda Denizbank kredisinden yararlanması için tüm kamu çalışanlarının yolu açılıyor.

Memurlar başta olmak üzere tüm kamu çalışanlarının 30 Kasım tarihine kadar başvuru yapabildiği kampanyadan 10.000 TL kredi çeken bir kamu çalışanının 77 ay vadede aylık 205 TL taksit ödemesi yapması yeterli oluyor. Ayrıca ilk ödemesini de 2014 yılının mart ayında yapacağı için kredisini erken çekip geç ödeme avantajından da yararlanabiliyor.

One Response to Denizbank Dosya Masrafsız Kamu Kredisi – Şubat 2014 Ödemeli

  1. ahmet dedi ki:

    memurum yaklaşık 2.800 tl maaaş alıyorum çeşitli bankalardan kullanmış olduğum krediler var denizbanktan kredi kullanıp diğer bankaları kapatıp sadece deniz banka borçlanabilirmiyim kredi üst limitiniz ne kadardır vadesini beğendim 77 ay gebzede ikamet ediyorum teşekkürler

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Deniz Bonus’tan % 0 Faizli 1.500 TL Nakit Avans Cepte Kampanyası

Denizbank'ın kredi kartı Deniz Bonus kullananlar bugünlerde hayatlarına kolaylık katan yeni bir özellik ile tanışıyorlar. Deniz Bonus'un başlattığı "Nakit Avans...

Kapat