Akbank Neo Kasım Ayı Avantajları

Akbank’ın popüler banka kartı Neo’nun televizyon reklamları Kasım ayında Kıvanç Tatlıtuğ – İlker Ayrık ikilisiyle hız kazandı. Akbank Neo’nun yeni televizyon reklamlarında Kasım sürprizlerinden bahsediliyor ama süresi kısa olduğu için haliyle detaya girilemiyor. Oysa Neo sahiplerini veya Neo almayı düşünenleri Kasım ayında bekleyen sürprizler başlıbaşına bir yazı konusu olacak kadar fazla…

Akbank Neo’nun Kasım ayında en çok dikkat çeken kampanyası tüm alışverişlerinizde % 5 indirim getiriyor olması… 1 Kasımda başlayan ve 31 Aralık akşamına kadar devam edecek bu kampanya kapsamında Neo ile anlaşmalı Akbank üye işyerlerinde yapılacak 50 TL ve üzeri alışverişlerden % 5 indirim kazanılıyor. Bir müşteri bir işlemde en fazla 5 TL, tüm kartlarıyla toplamda en fazla 40 TL indirim kazanabiliyor. Kampanyadan faydalanmak için cep telefonunuzdan “NEO” yazarak 4566’ya SMS göndermeniz gerekiyor. Çünkü bu kaydı yaptırdıktan sonraki işlemlerde ödül kazanılabiliyor.

Neo Card ile yapılan alışverişten kazanılan indirim tutarı 2 iş günü içerisinde Neo’nuzun bağlı olduğu vadesiz mevduat hesabına yansıyor. Ödül yükleme anında kartın ve kartın bağlı olduğu hesabın açık statülü olması gerekiyor. Kazanılan indirim tutarı Akbank direkt ve ATM’de hesap hareketlerinden görüntülenebiliyor. Aynı gün aynı işyerinde yapılan 50 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya kabul ediliyor.

Akbank Neo’nun Kasım ayında bir de Opet’te 30 TL akaryakıt veya otogaz hediye kampanyası var. 1 Ekim – 15 Kasım 2013 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında bulunan Axess POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde yapılacak olan 75 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt veya otogaz alımına, Axess üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında geçerli 30 TL akaryakıt veya otogaz alımında kullanılabilecek chip-para hediye ediliyor.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarasından bir kez Opet yazıp bir boşluk bırakarak Neo kart numarasının son 4 hanesinin 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekiyor. SMS ile başarılı bir şekilde kampanyaya kayıt olduktan sonra yapılacak harcamalar kampanyaya dahil oluyor. Kampanyadan faydalanabilmek için farklı günlerde ve tek seferde 75 TL ve üzeri tutarda en az dört harcama yapılması gerekiyor.

Kazanılan chip-para’lar dördüncü 75 TL’lik akaryakıt veya otogaz alımından sonra anında karta yükleniyor ve yüklendiği andan itibaren 22 Kasım tarihine kadar kampanyaya katılan Axess üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarından yapılacak ilk akaryakıt veya otogaz alımında kullanılabiliyor.

Kampanyadan Neo, Neo Business, Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Free, Carrefour Axess, Axess Exi-26 asıl ve ek kart sahipleri faydalanabiliyor. SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin yaptığı harcamaların kampanya kapsamında değerlendirilmeyeceğini unutmayın. Harcama yapmadan önce SMS ile kampanya kaydı yaptırmayı unutmayın.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Faizsiz Acil Nakit Kredisi 3.000 TL Kampanyası

Tatil ve bayramların üstüste geldiği, dolayısıyla masrafların iyice kabardığı bugünlerde nakde sıkışanların imdadına yine Akbank yetişti. Düşük tutarlı tüm acil...

Kapat