Ziraat Bankası Bankkart Puan Değil, Nakit Para Kazandırıyor

Ziraat Bankası Bankkart Puan Değil, Nakit Para Kazandırıyor

Ziraat Bankası’nın Kazandıran Bankkart’ı ile alışveriş yapanlar bugünlerde puan yerine nakit para kazanmaya başladılar. Bankkart kullanan Ziraat müşterileri, alışveriş sırasında kazanmakla kalmıyor, Kazandıran Hesap’ta biriktirerek daha fazla kazanıyorlar. Kazandıran Bankkart, tüm alışverişlerde puan yerine nakit para verirken, hesabınızda bulunan bakiyeye de günlük faiz kazandırıyor.

Eğer Ziraat Bankası klasik Bankkart’ınız varsa, buna “Kazandıran Bankkart” özelliği tanımlatarak, hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Başvurunuzu hemen yapmak için cep telefonunuzda KAZANDIRAN yazın, boşluk bıraktıktan sonra, Bankkart’ınızın son 4 hanesi ile birlikte 4747’ye gönderin. Henüz Bankkart’ınız yoksa, Bankkart başvurusu sırasında “Kazandıran Bankkart” istediğinizi belirtmeniz yeterli…

Kazandıran Bankkart Özellikleri

Bir banka kartından daha fazlası sloganıyla tanıtılan Kazandıran Bankkart, Ziraat Bankkart’ın tüm özelliklerini taşırken, aynı zamanda da kazandırıyor. Kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken Kazandıran Bankkart ile bir alışveriş işlemi gerçekleştirmek… Kazandıran Bankkart’ınızın kazandıran özelliklerini aktif tutmak için her ay bir alışveriş işlemi gerçekleştirmeniz yeterli oluyor.

Kazandıran Bankkart ile yurt içinde, yurt dışında ve internette yapacağınız tüm alışveriş işlemlerinden alışveriş tutarının % 0,50’si kadar ödül para kazanıyorsunuz. Ay boyunca yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız ödül para, bir sonraki ay başında hesabınıza nakit olarak yatırılıyor.

Kazandıran Bankkart’a bağlı olarak açılan Kazandıran Hesap’taki paranızı dilediğiniz gibi kullanabiliyor, üstelik hesaptaki bakiye üzerinden de günlük faiz kazanıyorsunuz. Faizli bakiyeniz günlük olarak hesabınıza yatırılıyor.

Kazandıran Hesap ile günlük faiz kazanabilmek için hesabınızda en az 250 TL bakiye bulunması yeterli… Söz konusu hesaptaki mevduatınızın en fazla 2.500 TL’lik kısmına faiz işletiliyor. Faiz işletimi için saat 23:59’daki bakiyeniz dikkate alınıyor, saat 17:00 sonrasında hesaba yatırılan tutarlara faiz işletilmiyor.

Aylık kazanç tutarları, Ziraat ATM’leri ve 444 00 00 Müşteri İletişim Merkezi üzerinden kolaylıkla takip edilebiliyor. Kazanç bilgilerinin cebinize gelmesini isteyenler ise, KAZANÇ yazıp, boşluk bıraktıktan sonra kartın son 4 hanesini yazarak 4747’e gönderebiliyorlar. Gönderilen SMS, SMS tarifesi üzerinden 1 SMS karşılığı ücretlendiriliyor.

Ziraat Bankası Kazandıran Bankkart’ınız olsun istiyorsanız Ziraat Bankası şubelerine, ATM’lerine, 444 00 00 Telefon Bankacılığı’na başvurabileceğiniz gibi 4747 numaralı Ziraat Cep Şubesi’ne de arayabilirsiniz.

One Response to Ziraat Bankası Bankkart Puan Değil, Nakit Para Kazandırıyor

  1. Sacide Tümerkan dedi ki:

    Cep telefonuma gelen mesajdaki talimat üzerine 4 kez değişik günlerde 5o TL üstünde harcama yaptığım kazandıran bankkartıma vaadedildiği gibi 40 TL gelmediği gibi bu defa da hiç bir mahçubiyet duymadan 30TL lik harcamalar yapmam öneriliyor ,sözü edilen indirimden ise alışveriş merkezlerinin haberi yok.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İnternette Para Yerine Enpara Kullanan % 20’sini Geri Alıyor

Finansbank'ın Enpara.com hesabını duymayan kalmadı. Alışveriş yaparken kazanmak isteyenlerin gözdesi haline gelen Enpara.com, sonbahar aylarında da % 20 indirim uygulamasıyla...

Kapat