Yapı Kredi Günde 10 TL’ye 9.000 TL Masrafsız Bayram Kredisi

Yapı Kredi Bankası, Kurban Bayramı’na özel seçenekler sunan Bayram Kredisi kampanyası başlattı. Bayram ihtiyaçlarını kredi alarak karşılamayı düşünenler, Yapı Kredi’yi tercih ettikleri takdirde % 1.09 cazip faiz oranı ve 36 ay vadeyle 9.000 TL masrafsız bayram kredisi kullanabiliyor; kredinin geri ödemesini günde 10 TL taksitlerle yapabiliyorlar. Dosya masrafı olmayan bayram kredisinde sadece 49 TL sigorta masrafı alınıyor.

Bayram ihtiyaçlarını ertelemek istemeyenler, 9.000 TL tutarındaki bayram kredisi için Yapı Kredi internet şubesine giriş yaparak Kredi Şimdi başvurusu yapabiliyorlar. İnternet yerine direkt şubeye gitmeyi tercih edenler ise en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek başvurusunu gerçekleştirebiliyorlar.

Yapı Kredi’nin bayram kredisine başvurmak herkes için kolay ama emekli müşteriler ve kamu çalışanı müşteriler için daha da kolay… SGK emeklileri herhangi bir Yapı Kredi şubesine sadece nüfus cüzdanıyla; kamu çalışanları ise kamu kurum kimlikleriyle hemen kredi başvurusu yapabiliyorlar. Bunların dışında başka bir belgeye ihtiyaç duymuyorlar.

Özel sektör çalışanların ise nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi fotokopisi, ücretli çalışanlarin son maaş bordrosunun fotokopisiyle (buna maaş yazısı da deniyor) şubeye uğraması yeterli oluyor.

Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi, kira geliri olanlar tapu ve kira kontratı fotokopisi götürebiliyorlar. Ayrıca elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi gerekiyor. Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanına gerek yok.

Başvuru Kanalları

İnternet üzerinden Kredi Şimdi ile başvuru yapılabiliyor.

SMS ile başvurmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi” yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilirsiniz.

444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı kanalıyla başvuruda bulunabilirsiniz.

Size en yakın Yapı Kredi ATM’sinden başvurabilirsiniz.

Yapı Kredi’nin Bayram Kredisi kampanyasıyla ilgili sorularınız varsa ve daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan yararlanabilir, iYapı Kredi internet sitesine giriş yapabilir, şubelerdeki müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti’den Türkiye’nin İlk Oto Kredisi Hattı: 444 OTOM

İlklerin bankası olarak bilinen Garanti Bankası bir ilke daha imza atarak, Türkiye’nin ilk oto kredisi hattı 444 OTOM’u hayata geçirdi....

Kapat