Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi

Kurban Bayramına adım adım yaklaştığımız bugünlerde Vakıfbank’ın geleneksel kurban bayramı kredisi fırsatları da başladı. Cazip faiz oranlarıyla tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Vakıfbank halinizden anlayan bayram kredisi kampanyasında 5.000 TL’den başlayıp 50.000 TL’ye kadar uzanan çeşitli kredi dilimleri, 60 aya varan vade seçenekleriyle sunuluyor.

Kurban Bayramı tatili için 5.000 TL tutarında küçük bir kredi düşünüyorsanız 12 ay vade için aylık % 0.85 cazip faiz oranıyla kendinizi sıkıntıya sokmadan kolayca geri ödeyebilirsiniz. Aklınızdan geçen rakam 20.000 TL kredi ise, 12 ay veya 24 ay taksit seçeneklerini düşünebilirsiniz. Bunların her ikisi de 0 faizli olduğu için peşin olarak tahsil edilecek faiz tutarı toplam ücretlere dahil ediliyor.

Bayram tatili için daha fazla tutarda krediye ihtiyaç duyuyor ve 50.000 TL bayram kredisi çekmek istiyorsanız çok çeşitli vade alternatifleri arasından bütçenize en uygun olanını seçebiliyorsunuz. 24 ay taksit planına dahil olmak isterseniz % 1.02, 36 aylık taksit planına girmek isterseniz % 1.03 cazip faiz oranından yararlanma şansına sahip oluyorsunuz. Vade süresini 60 aya kadar uzatmak isteyenler için faiz oranı % 1.04 olarak uygulanıyor. 50.000 TL kredi için ayrıca masrafsız seçenekler de bulunuyor. Masrafsız 50.000 TL kredi kullananlar, 24 ay için % 1.07, 60 ay için % 1.11 faiz oranından yararlanıyorlar.

Vakıfbank Geleneksel Halden Anlayan Bayram Kredisi kullanmak isteyenlerden kefil istenmiyor. Ancak şube yetkilileri gerekli gördükleri durumda kefil getirme koşulunu ileri sürebiliyorlar. Bunun dışında nüfus cüzdanınız ve gelir belgenizle Vakıfbank şubelerindeki müşteri temsilcilerine başvurunuzu yapmanız yeterli oluyor.

Vakıfbank Geleneksel Halden Anlayan Bayram Kredisi Kampanyası’na 10 Ekim tarihine kadar başvurunuzu yapabilir, 9 günlük Kurban Bayramı tatilini sıkılmadan, bunalmadan huzur içinde geçirebilir; bayram tatili bittikten sonra kolay taksitlerle rahatça ödeyebilirsiniz. Vakıfbank’ın kampanyasıyla ilgili daha ayrıntılı bilgiye banka şubelerinin yanısıra evinizin rahatlığında internet sitesine giriş yaparak da öğrenebilirsiniz. Bunların yanısıra 0 850 222 0 724 numaralı cep telefonu şubesinden de bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank Faizsiz 3.000 TL Erken Gelen Bayram Kredisi

9 günlük Kurban Bayramı yaklaşırken Halkbank'ın bayram kredisi de adı üzerinde erken geldi. Halkbank'ın merakla beklenen Erken Gelen Bayram Kredisi...

Kapat