TEB Mıknatıs Kredi Bütün Borçlarınızı Çekip Çeviriyor

Son zamanlarda değişik bankalarda biriken borçlar yüzünden sıkıntı yaşayan, borcunu nasıl çekip çevireceğini bilemeyenlerin derdine TEB’in Mıknatıs Kredi’si deva oldu. TEB Mıknatıs Kredi tüm banka borçlarını, kredi ve kredi kartı borçlarını mıknatıs gibi çekerek bir araya topluyor. Selahattin Çakaler karakterinin esprili bir dille gönüllere yerleştirdiği TEB Mıknatıs Kredi avantajları saymakla bitmiyor.

Her zaman kişiye özel çözümler sunmasıyla tanınan TEB’in Mıknatıs Kredisi tüm borç sorunlarınızı ve nakit ihtiyaçlarınızı 24 saat içerisinde çözüyor. Herhangi bir TEB şubesine uğrayara Mıknatıs Kredi kullanmaya başlayanlar, TEB’in avantajlar dünyasından hemen yararlanmaya başlayarak borç temizlemenin keyfini sürüyorlar.

TEB Mıknatıs Kredi’nin 24 saat içerisinde alınmasının yanısıra en önemli özelliği, kullanılan kredinin faizinin piyasadaki faiz oranı değişikliklerinden etkilenmemesi ve kredi vadesi boyunca hep sabit kalması… Bu özelliği sayesinde kredi faizlerinin yukarı yönlü tırmanması karşısında faizi sabit tutuyor ve müşterinin olumsuz etkilenmesine izin vermiyor. Sabit faizin garantisini sunuyor. Böylece TEB Mıknatıs Kredi çekenler, krediyi 36 aya varan uzun vade avantajlarıyla kullanabiliyor, “Acaba ileride faiz yükselir mi?” endişesinden uzak kalarak taksitlerini rahat rahat ödeyebiliyorlar. Diğerleriyle karşılaştırıldığında çekiciliği daha da artan bir fırsat TEB tarafından sunuluyor.

TEB Mıknatıs Kredi’de % 0.49 faiz oranıyla rahat rahat geri ödeme imkanı var. Üstelik Mıknatıs Kredi sadece banka kredisi ve kredi kartı borçları için değil, her türlü gündelik ihtiyaç için de kullanılabiliyor. Başka bir deyişle sadece borçtan bunalmış olanlar değil, isteyen herkes bu krediyi kullanabiliyor. Kredi vadesi boyunca sabit faiz uygulandığı için piyasada olabilecek faiz artışlarından etkilenmiyor. TEB İhtiyaç Kredileri 36 aya varan vadelerde çok uygun koşullarla ve faiz oranlarıyla kullanılabiliyor. Kredi geri ödemeleri düşük taksitlerle korkutucu olmaktan ve bir kabus haline gelmekten çıkıyor.

Düşük faizlerle ve uygun masraf tutarlarıyla banka borçlarını temizlemek isteyenler için cazip bir fırsat getiren Mıknatıs Kredi, başvurunun ardından 24 saat içerisinde kullanıma açılıyor. TEB Mıktanıs Kredi ile örnek olarak 12 ay vadeli 5.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan bir kredi müşterisi % 0.49 faiz oranından yararlanıyor ve geri ödemelerini sıkılmadan, üzülmeden yapıyor. 5.000 TL Mıknatıs Kredi için 12 ay vadede 520 TL masraf ödemesi sözkonusu oluyor. 12 ay taksitle 5.000 TL’nin geri ödemeleri aylık 433 TL civarında gerçekleşiyor.

TEB Mıknatıs Kredi başvurusu kimlik belgesi ve gelir belgesiyle yapılabiliyor. 444 0 666 TEB telefon şubesini arayanlar ya da TEB şubelerini ziyaret edenler TEB kredileri hakkında ayrıntılı bilgi alabiliyorlar. Uykularını kaçırmayacak geri ödeme şartlarına sahip iyi bir kredi arayanlar TEB’i tercih ediyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Günde 4 Liraya Bayram Kredisi

Finansbank geçtiğimiz yıllarda büyük ilgi gören "4 Lira bayram harçlığı olmaz ama günde 4 Liraya 10.000 TL bayram kredisi olur"...

Kapat