TEB Düzenli Limit Artış Talimatı Nasıl Veriliyor?

Gündelik hayatımızda kredi kartımızı kullanırken kasa önünde limit sorunu hepimizin başına gelir. Çok beğendiğimiz bir kazağı veya ayakkabıyı alıp da ödeme yapmak için kredi kartımızı uzattığımızda “limit yetersiz” uyarısıyla hüsrana uğrarız. Bunun sebebi elbette kredi kartı limitimizi yeterince hakim olamayışımızdır. Zamanında limit artırımı yapmadığımız için hayal kırıklığı kaçınılmaz olur.

TEB yeni başlattığı “Kredi kartı düzenli limit artış talimatı” uygulamasıyla bu soruna çözüm getiriyor. TEB müşterileri artık daha önceden düzenli limit artış talimatı verdikleri için kasa başında yaşanan hayal kırıklıklarından uzak kalıyor, alışveriş keyfini yarıda bırakmadan harcamalarını yapabiliyorlar. Çünkü düzenli limit artış talimatı vermiş oldukları için kasa başında limit yetersiz sorunu yaşamayacaklarını biliyorlar.

Alışverişlerinizde limit sıkıntısı yaşamamak adına TEB Kredi Kartı’nız için düzenli limit artış talimatı verilebiliyor. Talimat vermek için LIMIT yazıp 4616’ya göndermeniz yeterli…

TEB kredi kartınız için düzenli limit artış talimatını TEB’e kayıtlı cep telefonunuzdan kısa mesajla LIMIT yazıp 4616’ya göndererek verebiliyorsunuz.

Yapılan değerlendirmeler sonucu kart limitiniz, uygun olması halinde, size en az 15 gün öncesinde haber verilmek suretiyle artırılabiliyor. Yasalar böyle öngördüğü için TEB size limitinizin arttığını 15 gün önceden haber vererek yasalara titizlikle uyuyor. Böylece en küçük bir sıkıntıyla karşılaşmadan alışveriş keyfinizi tamamlıyorsunuz.

Gönderilen kısa mesajlar Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,5 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,4 TL olarak ücretlendiriliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Artı Para Acil Nakit Sıkıntısını Çözüyor

Akbank Artı Para, Akbank müşterisi olmayanların bile acil nakit ihtiyaçlarına çözüm getiriyor. Akbank'ta Artı Para hesabıyla tanışanlar, Türkiye'nin en güçlü...

Kapat