TEB Banka Kartınıza 30 TL İndirim Çeki Hediye

TEB Banka Kartınızla farklı günlerde yapacağınız 3 adet 50 TL tutarında market alışverişine 30 TL CarrefourSA hediye çeki kampanyası başladı. TEB Visa Banka Kartı sahipleri, CarrefourSA hediye çekleriyle 30 TL indirimin keyfini yaşıyorlar.

15 Eylül’de başlayan ve 15 Ekim’e kadar devam edecek olan TEB Banka Kartı kampanyasına Visa Electron ve Visa Debit kartlarınızla hemen katılabilirsiniz. 30 TL tutarında CarrefourSA hediye çeki kazanmak için başvurunuzu SMS ile yapmanız yeterli oluyor. Kampanya süresi içerisinde HEDİYE yazarak 4616’ya SMS gönderdiğiniz anda hediye çekinizi kazanmış oluyorsunuz. Herhangi bir CarrefourSA marketine gittiğinizde yapacağınız alışverişin 30 TL’lik kısmını hediye çeki ile ödemiş oluyor, indirim avantajı sağlıyorsunuz. Bu arada alışverişlerde aynı banka kartıyla farklı günlerde yapmanız gerektiğini unutmayın.

23 Ekim 2013 tarihine kadar ödüle hak kazanan TEB müşterilerine CarrefourSA indirim kodları cep telefonlarına SMS ile gönderiliyor. Cep telefonlarına gelen kodlarla 5 Kasım 2013 tarihine kadar herhangi bir CarrefourSA marketinde 30 TL indirimden yararlanmak mümkün oluyor. 30 TL indirim ülke genelindeki tüm CarrefourSA ve CarrefourSA Expres’lerde geçerli… İndirimden faydalanmak için kullanım anında minimum 30 TL alışveriş yapılması gerekiyor, bir başka deyişle kısmi kullanım yapılamıyor. Ayrıca 30 TL üzerindeki ödemenin de Visa Banka Kartı’yla yapılması gerekiyor.

30 TL indirim; alkollü içkiler, tütün mamulleri, altın ve 0 KDV’li ürünlerde ve GSM TL yüklemelerinde kullanılamıyor. İndirim hakkı hiçbir şekilde nakde çevrilemediğini de belirtelim. Her müşterinin sadece 1 defa faydalanabildiği kampanyada ticari kartlar ile kredi kartları hariç tutuluyor.

TEB’in banka kartı sahibi müşterileri için düzenlediği kampanyayla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler en yakın TEB şubesine başvurabilecekleri gibi internet sitesini ziyaret edebiliyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yüzde Yüz Konut Kredisi % 100 Garanti Mortgage ile

Kendi evinin sahibi olma hayali kurmayan var mı? Ama bugünlerde kredi kullanmadan, peşin parayla ev almak neredeyse imkansız. Ev kredisi...

Kapat