Şekerbank’tan SGK Emeklilerine Özel Masrafsız Sonbahar Kredisi

Şekerbankk SGK emeklileri için düzenlediği kredi kampanyalarına bir yenisini daha ekledi ve Masrafsız Sonbahar Kredisi kampanyası başlattı. Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur olmak üzere tüm SGK emeklilerinin başvurabildiği bu kampanyadan yararlananlar, 50.000 TL’ye kadar tüm ihtiyaçlarını masraf ödemeden, 3 ay erteleme seçeneği avantajıyla 60 ay vadeye kadar karşılayabiliyorlar.

Şekerbank’ın SGK emeklilerine özel kampanyasında kullanılabilecek maksimum kredi tutarı 50.000 TL olarak belirlendi. Dileyenler kendi bütçesine uygun olarak daha az tutarda kredi çekebiliyorlar. Maksimum vade de 60 ay olmakla birlikte isteyenlere 3 ay, 12 ay, 24 ay, 36 ay ve 48 ay gibi farklı vade seçenekleri teklif ediliyor. Kampanyada 3 ay ile 60 ay arasındaki tüm vadeler için aylık % 1.19 faiz oranı uygulanıyor. Dosya masrafı veya başka bir isim altında başkaca bir masraf alınmıyor. Bunlara ek olarak isteyenlere 3 ay taksit erteleme seçeneği de kampanya kapsamında yer alıyor.

Şekerbank Sonbahar Kampanyası’na başvurarak 10.000 tutarında krediyi 60 ay vadeyle kullananlar geri ödemesini aylık 249 TL kolay taksitlerle yapabiliyor, harcamalarını ertelemek zorunda kalmadan küçük taksitlerle geri ödeyebilmenin keyfini yaşıyorlar. Kampanya kapsamında 50.000 TL kredi kullanacak olanlar ise 60 ay vade boyunca aylık 1.257 TL taksitler halinde geri ödeme yapabiliyorlar.

Şekerbank’ın bu kampanyasıyla ilgili daha ayrıntılı bilgiyi tüm Şekerbank şubelerinden alabileceğiniz gibi isterseniz internet sitesine giriş yaparak kredi hesaplama aracını kullanmak suretiyle hangi tutarda kredi için ne kadar taksit ödeyeceğinizi kendiniz de hesaplayabilirsiniz. Sitede bulunan hesaplama aracını kullanarak ayrıca mevduat, repo, hazine bonosu faizleri ve bireysel krediler hesaplayabilir, IBAN doğrulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ING Kredi Postam – Tüm PTT Müşterilerine Sigortasız Kredi

ING Bank'ın PTT ile yaptığı işbirliği sonucu gündeme gelen Kredi Postam, ülkemizdeki tüm PTT şubelerinden hızlı ve kolayca başvurulabilen her...

Kapat