Odeabank’tan Yıllık Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartı: Bank’O Card

Odeabank Bank'O Card

Ülkemizin yeni bankalarından Odeabank, hesabını bilen müşterileri için yıllık kart aidatı olmayan, yepyeni bir kredi kartı hazırladı. Odeabank’ın ​​Bank’O Card adını verdiği yepyeni kredi kartı, yurtiçi ve yurtdışında peşin alışverişlerde kullanılıyor, internette güvenli alışveriş imkanı sağlıyor, nakit avans ve taksitli avans ürünleriyle nakit ihtiyaçlarınızı cazip oranlarla karşılıyor, sürpriz kampanyalar sunuyor. Hepsinden önemlisi de yıllık kart aidatı olmadığı için bütçenize ek yük getirmeden ayrıcalıklı kredi kartı özellikleri taşıyor.

Bank’O Card tanışma hediyesi olarak 1 Ekim – 20 Ekim arası faizsiz masrafsız 12 ay vadeli bedava 1.000 TL taksitli avans fırsatı sunmaya başladı.

3 – 12 taksit arası kullanılacak ilk taksitli avans işlemleri için geçerli olan kampanya müşteri bazında uygulanıyor. Her müşteri toplamda 1.000 TL’ye kadar faizsiz, masrafsız taksitli avans kullanabiliyor.

Kampanyaya 100 TL üzerindeki ve 1.000 TL’ye kadar 12 taksit üzeri taksitli avans işlemleri dahil değil… Ek kartlar kampanyaya dahil olup, sanal kart ile kampanyadan yararlanılamıyor.

Bank’O Card’ın sunduğu ikinci cazip fırsat ise, “Alışverişlerinizi şimdi yapın, 2014’te ödeyin” kampanyası oldu. Ödemelerini ertelemek isteyenlere önemli avantaj sağlayan kampanya 20 Ekim tarihine kadar geçerli…

1 Ekim– 20 Ekim 2013 tarihleri arasında yurt içinde yapacağınız 50 TL ve üzeri tüm giyim, ayakkabı, aksesuar, market ve akaryakıt harcamalarında avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Bu kampanya da müşteri bazında olup, ek kartlar dahil tüm bireysel kredi kartları kampanyadan katılabiliyor. Sanal kart ve internet alışverişleri de kampanya kapsamına dahil ediliyor.

Odeabank Bank’O Card ayrıca yurt dışında ve Duty Free’lerde yapılan tüm alışverişlerde 3 taksit fırsatı sunuyor. 11 Ekim- 21 Ekim tarihleri arasında yurt dışında ve Duty Free’lerde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olduğu için özellikle uzun bayram tatilinde yurt dışına çıkacak olanlara 3 taksit fırsatı getiriyor.

Bank’O Card’a Başvuru Nasıl Yapılıyor

Odeabank internet sitesindeki Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzda BANKO boşluk TCKN yazıp 8444’e SMS göndererek katılım yapmanız mümkün…

Odeabank şubelerinden bizzat başvuru yapabileceğiniz gibi 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’nden de başvuruda bulunabilirsiniz.

Bank’O Card’ın özellikleri nelerdir?

Bank’O Card için yıllık üyelik ücreti ödemezsiniz.

Cazip oranlarla nakit avans ve taksitli avans çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

Bank’O Card ek kart ile sevdiklerinizi de bu dünyaya davet edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Odeabank Günde 3 TL’ye Bayram Kredisi

Bu yılın başlarında Türkiye'ye giriş yapan Odeabank, ülkemizdeki ilk bayramını müşterilerine bayram yaptırarak kutluyor. Kurban Bayramı kredisi almak için "Bu...

Kapat