Odeabank Günde 3 TL’ye Bayram Kredisi

Bu yılın başlarında Türkiye’ye giriş yapan Odeabank, ülkemizdeki ilk bayramını müşterilerine bayram yaptırarak kutluyor. Kurban Bayramı kredisi almak için “Bu Bayram Odeabank’ta Nakit Hazır” kampanyası kapsamında Odeabank’ı tercih edenler, günde 3 TL’ye 3.000 TL, 5 Tl’ye 5.000 TL kredi almanın tadını çıkarıyorlar. Üstelik bugün aldıkları kredinin taksitlerini 2014’te ödemeye başlıyorlar.

Uzun bayram tatili yaklaştıkça artan nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için, günde sadece 3 TL ve günde 5 TL taksitlerle geri ödeyebileceğiniz, sırasıyla 3.000 TL ve 5.000 TL kredinizi Odeabank şubelerinden hemen alabilirsiniz. Masrafsız, evraksız, belgesiz bayram kredinizi şimdi kullanırken isterseniz ödemeye 2014’te başlayabilirsiniz.

Odeabank’tan kullanacağınız bayram kredisinde herhangi bir dosya masrafı alınmıyor. Aylık % 1.25 faiz oranı üzerinden kullanılan kredide 48 ay vade yapılıyor. 48 ay vade seçeneğiyle 3.000 TL bayram kredisi çekenler, % 1.25 faiz oranı üzerinden aylık 88 TL taksitlerle kolayca geri ödeyebiliyorlar. Bu durumda günlük bazda taksit 3 TL şeklinde oluşuyor. Kampanya kapsamında 5.000 TL kredi kullananlar ise günlük bazda aylık 150 TL ödüyorlar ki, bu günlük bazda 5 TL’ye denk geliyor. Bu avantajın yanına isteyenler ayrıca 2 ay taksit erteleme seçeneğini de eklayabiliyor, taksitlere 2014’te başlayabiliyorlar.

Odeabank’ın bayram için düzenlediği, sadece nüfus cüzdanı beyanıyla kolay kredi kullanımı kampanyası 31 Ekim akşamına kadar geçerli… Bu tarihten sonra kullanılacak için krediler için kullandırım tarihindeki faiz oranı geçerli oluyor.

Odeabank’ın bayram kredisiyle ilgili geniş bilgiyi bankanın ülke geneline hızla yayılan şubelerinden alabilirsiniz. İsterseniz Odeabank internet şubesine giriş yaparak da detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartında Limit Gelirin En Fazla 4 Katı Olacak

Kısaca BDDK olarak bilinen Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, kredi kartlarına tek limit uygulamasında hazırlıklarını tamamladı. Konunun bu haftaki kurul...

Kapat