Maaşını Finansbank’a Taşıyan Emekliye 250 Lira Hediye Müjdesi

Finansbank’tan emeklilere bayram öncesi müjde geldi. Emekli maaşını Finansbank’a taşıyan tüm emekliler 250 TL hoşgeldin hediyesi kazanıyorlar. Aylık en az 500 TL tutarında emekli maaşını Finansbank’a taşıyan herkes hoşgeldin hediyesi olarak 250 TL kazanma fırsatını yakalıyor. Bunun için yapılması gereken tek şey, 24 ay boyunca emekli maaşınızı Finansbank aracılığıyla almak ve Kredili Mevduat Hesabı açtırmak… Finansbank’ın emeklilik paketinin avantajlarıyla tanışmak isteyenlerin hesabına 250 TL tutarında hoşgeldin armağanı banka tarafından yatırılıyor.

Finansbank kampanyasına 1 Ağustos 2013 tarihinden itibaren başlayan kayıtlar şu anda devam ediyor. Kampanya için başvurular sadece Finansbank şubelerinden yapılıyor. Herhangi bir Finansbank şubesine uğrayanlar, belirtilen kampanya tarihleri arasında başvuru formunu doldurarak başvuru yapabiliyorlar.

Maaşınız adınıza açılan Kredili Mevduat Hesabı’na yatırılacağı için “Kredili Mevduat Hesabı Başvuru Formu’nu (Ay Sonu Hesabı Başvuru Formu) doldurmanız ve emekli maaşınızı Finansbank aracılığıyla almaya başlamanız gerekiyor. Kampanyadan faydalanmanız için aylık emekli maaşınızın 500 TL ve üzerinde olması, 3 ayda bir ödenen ödenen maaşlar için 1,500 TL ve üzeri olması gerektiğini belirtelim.

Finansbank Maaş Hesabının Avantajları

Finansbank Emeklilik Paketi’nde geçim sıkıntısı çeken tüm emeklilerin yüzünü güldürecek sayısız avantaj bulunuyor.

Türkiye’deki tüm banka ATM’lerinden hesaplarınıza ulaşmanız ücretsiz gerçekleşiyor.

Emekli maaşınızı Finansbank’tan almaya devam ettiğiniz sürece banka kartınızla Türkiye’deki tüm Banka ATM’lerinden ücret ödemeden hesap bakiyenizi sorgulayabiliyor ve hesabınızdan para çekebiliyorsunuz.

Faizsiz ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisini istediğiniz anda kullanabiliyorsunuz. Aylık emekli maaşınızın maksimum 4 katına ve 2.000 TL’ye kadar, 6 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatını yakalıyorsunuz. Üstelik maaşınızı zaten Finansbank’tan aldığınız için herhangi bir gelir belgesi talep edilmiyor.

Emekli maaşını Finansbank’tan almaya devam ettiğiniz sürece Hesap İşletim Ücreti ödemiyorsunuz.

Tüketici, Oto ve Konut Kredilerinde çok çeşitli avantajlar sağlanıyor. Tüketici Kredisi’nde mevcut faiz oranları üzerinden % 25 indirimli, kefilsiz, üstelik 3 ayda bir geri ödeme seçeneği sunuluyor.

Oto Kredisi’nde mevcut faiz oranlarımız üzerinden % 10 indirim ve 3 ayda bir geri ödeme seçeneği var. Konut Kredisi dosya masrafında % 25 indirim ve 3 ayda bir geri ödeme seçeneği bulunuyor.

İnternet bankacılığından yapılan havale ve EFT işlemleri Ücretsiz oluyor. Emekli maaşınızı Finansbank’tan almaya devam ettiğiniz ettiğiniz sürece internet bankacılığından yapılacak tüm havale ve EFT işlemleri için ücret alınmıyor.

Kampanyaya başvuruda bulunan emeklilerin değerlendirme, dokümanların temini ve Kredili Mevduat Hesabının açılışlarını takiben emekli maaşları bankamıza yatırılmaya başlanıyor.

Belirtilen diğer bütün şartları yerine getiren emeklilerin ödülleri, maaş almaya başlanılan güne göre aynı / devam eden ayın 5. ya da 16. ya da 25. günlerinde emekli maaşı hesaplarına yükleniyor.

Kampanyadan kazanılan ödülün geri alınmaması için emekli maaşınızın alındığı ilk ay da dahil olmak üzere 24 aylık süre boyunca Finansbank’a yatmaya devam etmesi gerekiyor.

Bu kapsamda 24 aylık süre içerisinde kalan Mart, Haziran, Eylül ve Aralık aylarının 5. işgününe kadar emekli maaşınızın halen Finansbank’a yatıp yatmadığı kampanya katılım şartları kapsamında değerlendiriliyor.

Kampanya müşteri bazında olduğunu unutmayın. Bir müşteri kampanyadan sadece 1 kez faydalanabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Dolar Yeniden 2 Liranın Altına Düşer mi?

Merkez Bankası'nın sürekli müdahalesine rağmen doların bir türlü 2 Liranın altına düşmemesi karşısında piyasaların endişeli bekleyişi devam ediyor. Amerikan Merkez...

Kapat